Netflix rozpocznie kręcenie piątego sezonu „Elite” w lutym

„Chcę, aby Elite była „Grey’s Anatomy” Netflixa. Chciałbym, żeby trwało przez wiele sezonów. Jestem przekonany, że nie chcę, aby się skończyło” – powiedział kilka tygodni temu Carlos Montero, twórca popularnego hiszpańskiego serialu platformy


Cóż, po informowaniu zaledwie rok temu, że platforma streamingowa dała zielone światło czwartemu i piątemu sezonowi fabuły Zeta Ficción TV, możemy teraz potwierdzić, że kręcenie piątego sezonu rozpocznie się w Madrycie w połowie lutego

Dokładnie pod koniec grudnia Netflix ogłosił, że zakończył kręcenie czwartego sezonu, w którym pojawiły się nowe twarze, takie jak Manu Ríos, Diego Martín, Carla Díaz, Martina Cariddi, Pol Granch i Andrés Velencoso. 

Wszyscy oni dołączą do Guzmána (Miguel Bernardeu), Samuela (Itzan Escamilla), Rebeki (Claudia Salas) i Andera (Áron Piper), będą nadal spotykać się na korytarzach instytutu„Cieszę się z czwartego sezonu, ponieważ zobaczysz, że serial jest bardzo żywy. Nikt nie zostanie pominięty. Chłopcy, którzy wchodzą jako nowi, wchodzą z siłą. Jaime Vaca, który koordynuje scenariusz, robi świetną robotę. Sztuczka Elite, by przetrwać w czasie, polega na tym, że pojawia się nowa krew i wierzą w to, ” dodał Montero.

I to jest to, że czwarta odsłona powieści nie tylko niesie ze sobą różne modyfikacje obsady, ale także prezentuje się z nowym zespołem za kamerami. Będzie to pierwszy raz, kiedy Darío Madrona, jeden z jej twórców, nie będzie zaangażowany w produkcję tej historii.

Madrona, twórca seriali takich jak Los protected, Acusados o Génesis, en la mente del asesino (Geneza) opuścił Elite, aby wykonać skok do Stanów Zjednoczonych i dostosować bestseller Karen McManus, One of Us Is Lying, stając się tym samym pierwszym Hiszpanem, który został showrunnerem amerykańskiego serialu.

Sprawdź także  Poncho Herrera, w nagłych wypadkach

Carlos Montero i Diego Betancor powtarzają się jako producenci wykonawczy Elite wraz z Jaime Vaca , który poprowadzi scenariusze z Almudeną Ocañą, Davidem Lorenzo i Esther Morales. Ponadto będą mieli różne twarze w reżyserii, Chapero Jackson i Ginesta Guindal będą odpowiedzialni za reżyserowanie nowych odcinków.

Małe dziesięciominutowe formy?

Należy pamiętać, że nowym sezonom Elite towarzyszyć będą małe dziesięciominutowe formy składające się z historii równoległych do serii.

I tak na przykład w jednym z nich wystąpi Ander (Arón Piper) i skupi się na jego walce z rakiem oraz nawiązywaniu relacji z innymi pacjentami.

Potwierdza to zaangażowanie Netflix w dziesięciominutowy format w Hiszpanii, ponieważ obecnie pracuje nad dwoma innymi projektami, które będą miały taki czas trwania: El tiempo que te doy czy Ídolo.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź