Netflix: Manuel García-Rulfo wystąpi w serialu „The Lincoln Lawyer”


Produkcja inspirowana jest powieściami kryminalnymi Michaela Connelly'ego


Meksykański  Manuel García-Rulfo pojawi się na Netflix z serialem „  ”, zainspirowanym powieścią kryminalną Michaela Connelly'ego .

„Z radością ogłaszam, że po udanej podróży „Mickey Haller” ożyje na ekranie, tym razem w telewizyjnej adaptacji„ ” w serwisie ze wspaniałym i utalentowanym Manuelem García-Rulfo jako głównym bohaterem”- opisał Connelly w ten poniedziałek na stronie internetowej giganta cyfrowego.Pisarz, który jest wielkim odniesieniem do gatunku kryminalnego na całym świecie, sprecyzował, że pierwszy sezon tego serialu będzie miał dziesięć odcinków i zapowiedział, że będzie on oparty na „The Brass Verdict” (Ołowiany wyrok 2008), który jest drugą książką w sadze którą rozpoczął „The Lincoln Lawyer” (Prawnik z Lincolna 2005).

Connelly, który jest również częścią produkcji, był zachwycony, że García-Rulfo może złożyć hołd latynoskiemu pochodzeniu prawnika „Mickey Hallera” , który jest głównym bohaterem tych powieści.

„Manuel wnosi do postaci potężną dynamikę i wymiar, który jest zgodny z książkami i da serialowi okazję do uczczenia dziedzictwa i korzeni „ Latinx” tej historii z Los Angeles” – argumentował.

David E. Kelley, główny mózg „Big Little Lies” (Wielkie kłamstewka 2017–2019), będzie scenarzystą i producentem „The Lincoln Lawyer”.

García-Rulfo, pochodzący z Guadalajary, jest ostatnio jednym z najbardziej pożądanych ów latynoskich w Hollywood .

Aktor w ostatnich latach wystąpił z takimi gwiazdami jak Denzel Washington („The Magnificent Seven”, 2016), Penélope Cruz („Murder on the Orient Express”, 2017), Viola Davis („Wdowy”, 2018), Benicio del Toro („Sicario: Day of the Soldado”, 2018), Ryan Reynolds („6 Underground”, 2019) i Tom Hanks („Greyhound”, 2020).

Oprócz „Prawnika Lincolna”, García-Rulfo ma na horyzoncie kolejny bardzo szczególny projekt: film „El Rey de todo el mundo legendarnego hiszpańskiego reżysera Carlosa Saury, w którym podzieli się światłami reflektorów z meksykańską aktorką, Ana de la Reguera.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź