Netflix: Javier Ponce mówi o „Madre sólo hay dos”: otworzyło to mój instynkt ojcowski


Ponce ujawnia kilka czynności „tatusia”, które wykonywał podczas kręcenia serialu


Javier Ponce dowiedział się, poprzez postać z serialu Netflix ”, jak skomplikowane jest bycie ojcem: zmiana pieluch, wiedza o tym, kiedy dziecko beka, a także dbanie o jego godziny snu to tylko niektóre z rzeczy podczas kręcenia serialu.

Historia „Madre sólo hay dos” opowiada historię dwóch kobiet, które zachodzą w ciążę w tym samym czasie (Paulina Goto i Ludwika Paleta) i rodzą na tej samej sali szpitalnej. Jednak. Pielęgniarka przez pomyłkę zamienia dzieci, o czym dowiadują się cztery miesiące później.

Tu zaczyna się konflikt między kobietami.

nie przedstawia ani ojcostwa, ani macierzyństwa, bo wszystko jest różowe, są bardzo piękne rzeczy, ale są też bardzo skomplikowane i mają swoje przeszkody, które trzeba pokonać” – powiedział Ponce w wywiadzie. „Nie jest łatwo być matką lub ojcem, nie ma instrukcji, ale są różne sposoby i z biegiem czasu zdobywasz doświadczenie” – mówi.

W fabule – ze scenariuszem Fernando Sariñany i Caroliny Rivera – Javier gra „Pablo” , partnera „Mariany” (Goto), który, dowiadując się, że zostanie ojcem, musi zdecydować, czy będzie odpowiedzialny.

„Mój bohater to facet, który lubi się bawić z przyjaciółmi, jest inteligentny i optymistyczny, ale jest trochę niepewny siebie. Wiele się od niego nauczyłem; jestem trochę zimną osobą, by okazywać swoją miłość, a praca z dzieckiem otworzyła mi ten instynkt ojcowski wobec innych ludzi i moich bliskich. Całkowicie mnie zmieniło ”- mówi Ponce.

Produkcja z 9 rozdziałami jest teraz dostępna za pośrednictwem platformy ; Javier wspomina, że został nagrany w dwóch częściach: jedną przed pandemią, a drugą po wznowieniu nagrań we wrześniu ubiegłego roku.

Oto zwiastun filmu „Madre sólo hay dos”:


Udostępnij

Zostaw odpowiedź