Najlepsze hiszpańskie seriale z premierą w 2021 roku


To najważniejsze hiszpańskie serie, które nadejdą w pierwszych miesiącach roku


Jeśli należysz do grona tych, którzy uzależnili się od dobrego hiszpańskiego serialu, to masz szczęście, bo rok zaczyna się bardzo mocno. Kolej na przejrzenie wszystkich hiszpańskich seriali, które ukażą się w pierwszych miesiącach roku na Netflix, Amazon, Movistar itp.

Chcesz sprawdzić ranking seriali hiszpańskich? Sprawdź na stronie serialowy.pl

'' (Antena 3)

Rozgrywająca się w Madrycie w 1720 roku, nowa seria wyprodukowana przez Buendíę Estudios jest adaptacją powieści o tej samej nazwie autorstwa Fernando J. Múñez gdzie Clara Belmonte (Michelle Jenner), młoda kobieta cierpiąca na agorafobię, ucieka przed bolesną przeszłością, by pracować w kuchni pałacu Castamar. To miejsce, w którym pozna Diego (Roberto Enriquez), księcia Castamar, wdowca z bardzo ponurą przeszłością, który z czasem zakocha się w nowej pracownicy pomimo sprzeciwu matki, Doñy Mercedes, kobiety zdeterminowanej, aby jej syn poślubił szlachetną Amelię Castro.


'' (Telecinco)

Dramat policyjny obejmujący 13 odcinków, w których występują między innymi Elvira Mínguez, Juan Echanove, Michelle Calvo, Maxi Iglesias i Chani Martín, opowiadający o codziennym życiu Grupo 2 de la Brigada Central, która stara się szukać zaginionych osób i pomoc organizacji pozarządowej.

'' (Antena 3)

Wdowa, która mogłaby być dziewczyną Almodóvara, zmarła wenezuelska piosenkarka, przestępczy siostrzeniec, aktorka porno, była rosyjska agentka i ambitny radny, który aspiruje do roli burmistrza Madrytu, to główni bohaterowie nowej komedii stworzonej przez Daniela Éciję ( La valla).

Wyprodukowana przez Atresmedia TV we współpracy z Good Mood, ta seria będzie naznaczona wrogością między dwoma klanami kierowanymi przez Pepę Carranza (Carmen Maura), sąsiadkę, która będzie potrzebować 400 000 euro, aby uratować swoją rodzinę; i Dona Consuelo de la Vega, starego paralityka pełnego pieniędzy i nienawiści, który chce zniszczyć swojego największego wroga.


'' (Antena 3)

Elena Rivera kieruje obsadą nowej fabuły wyprodukowanej przez Atresmedia TV we współpracy z Boomerang TV i zainspirowanej turecką powieścią Fatmagül. Wszystko zaczyna się od wielokrotnego gwałtu na młodej kobiecie, która będzie walczyć przeciwko bogatej i wpływowej rodzinie swoich napastników, by oddać sprawiedliwość. Obsadę uzupełniają między innymi Adriana Ozores, Álvaro Rico, Beatriz Segura i Tito Valverde.


'' (Telecinco)

Oparty na prawdziwych wydarzeniach i inspirowany książką   . Ta koprodukcja Mediaset z Picomedia i RAI, opowiada o Marco Merani, mechaniku ze szczególnym talentem do silników łodzi morskich, który otrzymuje zlecenie łączące go z gangiem handlarzy narkotyków. Fakt, który prowadzi do trudnej misji jako współpracownika policji. W ośmiu rozdziałach w obsadzie znaleźli się Álvaro Cervantes, Alicia Borrachero i Michelle Calvó.


'' (Telecinco)

Policyjna seria o Samuelu , byłym funkcjonariuszu policji, który właśnie odbył karę za morderstwo, którego nie popełnił, a teraz pracuje jako prawnik kryminalny w obronie tych, którzy przeszli przez tę samą sytuację.


'′ (Telecinco)

Komedia Alberto Caballero ma premierę drugiego sezonu, w którym apel o wybory burmistrza przyniesie niejeden ból głowy mieszkańcom Peñafría, a niektóre idee, wyzwalają nowe konflikty. Z Edu Soto i Mariano Venancio.


'' (La 1)

Odliczanie do drugiej sprawy karnej sierżant Camposa (Megan Montaner), tym razem na Majorce. Osiem rozdziałów dotyczących zabójstwa Bernata Cervera, jednej z najbardziej ukochanych osób w małym miasteczku na Majorce, z trzema dziewczynami z ośrodka ochrony dzieci jako świadkami. Zagmatwana fabuła dzieje się, gdy odkrywana jest mroczna przeszłość bohatera. 


''

Akcja rozgrywająca się w dwóch epokach, w Gwinei w latach pięćdziesiątych, kiedy była to hiszpańska kolonia, oraz współcześnie. Koncentruje się na Carmen i jej wnuczce Julii, dwóch bojownikach przeciwko ustalonym normom, które na swojej drodze do spełnienia swoich marzeń znajdą miłość tam, gdzie na nią nie czekały. Laura Ledesma, na zdjęciu, jako Julia na madryckiej Gran Via, prowadzi obsadę z nowymi aktorami, takimi jak Gloria Camila i weteranami, takimi jak Blanca Oteiza. Elementy kolonialne zostały nagrane na Teneryfie.


'' (Movistar)

W piątek 29. ukazuje się seria stworzona przez Alberta Espinosa (Pulseras rojas) o czterech chłopcach i dziewczynce, którzy uciekają ze szpitala psychiatrycznego i podróżują przez Hiszpanię, Włochy i Niemcy, aby odnaleźć brata jednego z nich, jednocześnie stawiając czoła swoim lękom. z humorem i odwagą. Miki Esparbé, Àlex Brendemühl i Marta Torné występują w obsadzie sześciu 30-minutowych odcinków nakręconych na Minorce, we Włoszech i we Francji, w reżyserii Rogera Guala (Instinct).


'' (Netflix)

czas, który ci daję

Po Las chicas del cable – Telefonistki, Nadia de Santiago robi krok naprzód, tworząc swój pierwszy , w którym również występuje. W 10 11-minutowych odcinkach gra Linę, która, aby zapomnieć o Nico (Álvaro Cervantes), swojej pierwszej miłości, przeprowadza się do domu, szuka nowej pracy i próbuje nowych doświadczeń. „Cieszę się, że mogę porozmawiać o stracie i sentymentalnej przerwie z tego punktu widzenia” – mówi aktorka.


'El inocente' (Netflix)

Oriol Paulo (Setback) reżyseruje ten thriller na podstawie homonimicznej powieści o Mateo (Mario Casas), który po odbyciu kary za morderstwo podczas mediacji w bójce 8 lat później wychodzi z więzienia, a telefon komórkowy po raz kolejny niszczy życie jego i jego żony Olivii (Aura Garrido), która zaraz rodzi. Ma mieć osiem rozdziałów, w obsadzie znaleźli się również Jose Coronado, Alexandra Jiménez, Josean Bengoetxea, Oriol Vila -in picture-, Juana Acosta, Susi Sánchez, Ana Wagener i Gonzalo de Castro.


Ranking seriali pochodzących z Hiszpanii znajdziesz na stronie serialowy.pl

Udostępnij

Jeden komentarz


Zostaw odpowiedź