Miliony, które RBD zgarnął na swoim wirtualnym koncercie


RBD potrzebowało 12 lat, zanim doszło do ich ponownego połączenia i chociaż nie wszyscy tam byli, nadal są ważni w sercach opinii publicznej


15 sierpnia 2008 r., Anahi, Dulce María, Alfonso Herrera, Christopher Uckermann, Maite Perroni i Christian Chávez ogłosili decyzję o rozdzieleniu się i pozostawieniu projektu, który uczynił ich sławnymi, RBD.

I pomimo wszystkiego, co wydarzyło się w zeszłym roku 2020, grupa wskazała, że ​​czas wrócić na scenę, 12 lat po ich nagłym rozstaniu.26 grudnia 2020 roku doszło w końcu do długo oczekiwanego spotkania RBD i pomimo tego, że musieli to zrobić wirtualnie z powodu kwarantanny przez COVID-19, impreza zakończyła się sukcesem.

Na koncercie obecni byli tylko Anahí, Christopher Uckermann, Maite Perroni i Christian Chávez, ale mimo ich fizycznej nieobecności oddano hołd Dulce Marii i Alfonso Herrerze.

Wydarzenie ożywiło uczucia wśród fanów, a także było okazją dla celebrytów do zwiększenia rachunków bankowych, pomimo kryzysu gospodarczego, który ma obecnie miejsce przez koronawirus.W minioną niedzielę, 10 stycznia, prowadząca pokaz Martha Figueroa ujawniła w programie Unicable „Con Permiso” wygórowaną liczbę zebranych funduszy przez cyfrowe wydarzenie.

Według peruwiańskiej dziennikarki około 320 000 ludzi z 20 krajów, w tym Kanady, Brazylii, Rumunii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, Polski, Japonii i Meksyku, było związanych z koncertem meksykańskiego zespołu.

„Sprzedaż transmisji strumieniowej wygenerowała około 11 250 000 dolarów, czyli fortunę” – powiedziała Figueroa.Ze swojej strony Juan José Origel wspomniał, że wierzył, iż Anahi będzie tą, która nie weźmie udziału w spotkaniu.

„Jak piękna jest Anahi (…) Myślałem, że tą, która nie będzie uczestniczyć w tym, będzie ona, ale ona była najbardziej entuzjastycznie nastawiona ze wszystkich” – powiedział.

Sprawdź także  Vicente Fernández cierpi na „chorobę zwyrodnieniową”, potwierdza zespół medyczny

Choć „Ser o Parecer” donosiła o wielkich korzyściach, część widzów narzekała na choreografię, twierdząc, że artyści nie tańczą z odpowiednim nastawieniem.

Inni krytykowali wybór wirtualnych scenografii, które były wyświetlane na ekranie w tle, lub lamentowali nad jakością wideo i że koncert trwał tak naprawdę tylko 20 minut.

Grupa zinterpretowała takie utwory jak: „”Este corazón”, „Sálvame”, „Enséñame”, „Tras de mí”, „Inalcanzable”, „Sólo quédate en silencio”


Udostępnij

Zostaw odpowiedź