Marlena Favela potwierdza, że ​​to rok jej powrotu do telenowel


Aktorka i szczęśliwa mama podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami na swoim kanale na YouTube, na którym dała wskazówki na temat tego, co zmieni się w jej życiu zawodowym w 2021r


To wiadomość, której wielu się spodziewało. Kiedy Marlene Favela powróci na ekrany telewizorów? Aktorka wreszcie rozwiała wątpliwości swoich fanów i opowiedziała, na co jest gotowa w nowym roku 2021.

W soczystym filmie na swoim kanale YouTube bohaterka wielu niezapomnianych tytułów, takich jak Gata salvaje czy Pasión y poder, podzieliła się swoimi celami na ten rok, który właśnie się rozpoczął. Wśród nich nie mogło zabraknąć jej występów.

„Otrzymaliśmy wiele propozycji zarówno z Meksyku, jak iz zagranicy i analizujemy, co jest najlepsze” – zaczęła entuzjastycznie.Jak sama wyjaśniła, „to musi być coś, co mnie motywuje, naprawdę jest tego warte i sprawia, że ​​rozwijam się jako aktorka. To kolejny z moich celów w tym roku, powrót na fora telewizyjne. I myślę, że Niedługo będę miał dla ciebie niespodziankę – powiedziała.

W tej samej dziedzinie, ale z innego punktu widzenia, Marlene ogłosiła pełną wiadomość. Po debiucie jako przedsiębiorczyni z własną linią ubrań, Bellas’s doll, a wkrótce jej kolekcją kosmetyków, teraz nadeszła kolej, aby otworzyć własną firmę produkcyjną!„Od kilku lat pracuję nad tworzeniem filmów na YouTube, robiąc je domowej roboty w bardzo organiczny sposób, ale chcę pomagać innym kobietom, ponieważ wiele z nich mówiło mi nawet:„ Jak to zrobiłaś? ”- wyjaśniła podekscytowana. Marlene przez cały ten czas się dokształcała i jest gotowa dotrzeć do innych w dziedzinie audiowizualnej.

Oczywiście na swoim szczycie listy celów wciąż jest zagorzałą i oddaną matką Belli. Nie ma projektu, który by ją bardziej satysfakcjonował. Jej córka, jej troska, uczynienie z niej szczęśliwego dziecka i skupienie się na jej edukacji to najpiękniejszy cel ze wszystkich.Bez wątpienia Marlene ma przed sobą rok pełen pracy i dobrych chęci, w którym bardzo ważne miejsce zajmuje pomaganie innym we własnej nauce. „To jest mój rok, dekret!”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *