Marlena Favela potwierdza, że ​​to rok jej powrotu do telenowel


Aktorka i szczęśliwa mama podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami na swoim kanale na YouTube, na którym dała wskazówki na temat tego, co zmieni się w jej życiu zawodowym w 2021r


To wiadomość, której wielu się spodziewało. Kiedy Marlene Favela powróci na ekrany telewizorów? Aktorka wreszcie rozwiała wątpliwości swoich fanów i opowiedziała, na co jest gotowa w nowym roku 2021.

W soczystym filmie na swoim kanale YouTube bohaterka wielu niezapomnianych tytułów, takich jak Gata salvaje czy Pasión y poder, podzieliła się swoimi celami na ten rok, który właśnie się rozpoczął. Wśród nich nie mogło zabraknąć jej występów.

„Otrzymaliśmy wiele propozycji zarówno z Meksyku, jak iz zagranicy i analizujemy, co jest najlepsze” – zaczęła entuzjastycznie.Jak sama wyjaśniła, „to musi być coś, co mnie motywuje, naprawdę jest tego warte i sprawia, że ​​rozwijam się jako aktorka. To kolejny z moich celów w tym roku, powrót na fora telewizyjne. I myślę, że Niedługo będę miał dla ciebie niespodziankę – powiedziała.

W tej samej dziedzinie, ale z innego punktu widzenia, Marlene ogłosiła pełną wiadomość. Po debiucie jako przedsiębiorczyni z własną linią ubrań, Bellas’s doll, a wkrótce jej kolekcją kosmetyków, teraz nadeszła kolej, aby otworzyć własną firmę produkcyjną!„Od kilku lat pracuję nad tworzeniem filmów na YouTube, robiąc je domowej roboty w bardzo organiczny sposób, ale chcę pomagać innym kobietom, ponieważ wiele z nich mówiło mi nawet:„ Jak to zrobiłaś? ”- wyjaśniła podekscytowana. Marlene przez cały ten czas się dokształcała i jest gotowa dotrzeć do innych w dziedzinie audiowizualnej.

Oczywiście na swoim szczycie listy celów wciąż jest zagorzałą i oddaną matką Belli. Nie ma projektu, który by ją bardziej satysfakcjonował. Jej córka, jej troska, uczynienie z niej szczęśliwego dziecka i skupienie się na jej edukacji to najpiękniejszy cel ze wszystkich.Bez wątpienia Marlene ma przed sobą rok pełen pracy i dobrych chęci, w którym bardzo ważne miejsce zajmuje pomaganie innym we własnej nauce. „To jest mój rok, dekret!”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *