Maluma podbija sieci: ciąża czy nowa płyta?


Przesłanie Kolumbijczyka, który gra na dwuznaczności, nie jest jasne


„Wielu wie o Malumie, niewielu o Juanie Luisie”. Tak pisał Maluma około 10 dni temu, kiedy przedstawił swoją nową fryzurę. W Kolumbii jest znana jako 7 i jest dość powszechna. Dlatego wielu skomentowało tę liczbę, aby wyjaśnić, że ta fryzura ma pochodzenie.

Później piosenkarz zdecydował się na wakacje i udał się tam gdzie śnieg, bo lubi jeździć na snowboardzie.

I nadal lubi jeździć na nartach, ponieważ zaledwie kilka godzin temu mogliśmy go zobaczyć w jego story, wznoszącego toast z przyjaciółmi i rodziną. Nie jest jasne, czy ten toast miał związek ze zdjęciem, które zostało umieszczone obok bardzo odkrywczej wiadomości: „Mam ci coś do powiedzenia”. I znowu siódemka zajęła centralne miejsce, chociaż nie jesteśmy pewni, czy ma jakikolwiek związek.

Ciąża w zasięgu wzroku?

Gra w niejednoznaczność i udało mu się zrewolucjonizować sieci. Na zdjęciu, które udostępnił, widzimy go przytulającego brzuch kobiety, na którym został napisany hashtag, który wielu zinterpretowało jako objawienie ciąży : „#7DJ”. Wielu wierzy, że to Susana Gómez, ta, o której mówią, że jest jego nową dziewczyną. Znana od kilku lat kolumbijska architekt, dystansująca się od stereotypów imponującej modelki, do której byliśmy przyzwyczajeni, gdy spotykał się z Natalią Barulich.Pojawiły się gratulacje od tych, którzy uważali, że ten obrazek i ten hashtag były zapowiedzią, że zostanie ojcem. Niejednokrotnie deklarował, że posiadanie dzieci jest częścią jego przyszłych planów.

“MALUMA BABY !!!!! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻”.“Una nueva etapa Perro 🙏🏻 naciste para esto”.“Baby shower para el 7 DE JUNIO 🥳”.“Debe esperar un bebé para el 7 de junio”.“Maluma baby vas a tener un baby Maluma…”.“YO AL VER LA FOTO 👁👄👁 ya no será maluma baby si no maluma con baby 😖😖😖😖”. – to niektóre z komentarzy

Inne teorie

Jest wielu, którzy nie wierzą, że Maluma zostanie ojcem w najbliższej przyszłości i dlatego zadają pytania próbując wyjaśnić to oświadczenie. Są tacy, którzy są pewni, że jest to ciąża, ale nie jego, lecz kogoś bliskiego. „Spokojni ludzie, będzie to bratanek, chrześniak, kuzyn lub jakikolwiek krewny; z wyjątkiem syna 🤣🤣🤣🙌👌 ”, zapewnił fan.

Teorie się mnożą. Są tacy, którzy myślą, że to niemowlę, ale nie z krwi i kości, ale muzyczne . Zinterpretowali nawet 7DJ jako możliwy tytuł: 7 dni na Jamajce – 7 días en Jamaica, argumentując, że ostatnio Kolumbijczyk spędził tam czas na nagrywaniu muzyki.

Miejmy nadzieję, że wkrótce tajemnica się rozwiąże, nawet jeśli jest to prawdziwe dziecko czy projekt muzyczny, będziemy zadowoleni z dowolnej opcji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *