Jacky Bracamontes żegna się z tym, który dał mu swoją pierwszą główną rolę i skrót informacji ze świata telenowel!


Oto rozpoczynamy skrótowy cykl wiadomości


1. Żegnaj Roberto!

Świat telenoweli opłakiwał w miniony weekend śmierć znanego meksykańskiego producenta telewizyjnego Roberta Hernándeza , który wyprodukował niezapomniane melodramaty dla Televisy, takie jak Tres mujeres (1999), Corazones al Limit (2004), Heridas de amor , a ostatnio Amor de barrio (2015).


2. Emocjonalne pożegnanie Jacky

Roberto promował kariery artystyczne niezliczonych aktorek, w tym Jacky Bracamontes, której dał jej pierwszą szansę zagrania głównej roli w telenoweli z 2006 roku z Heridas de amor. „Bardzo mi przykro z powodu twojego odejścia. Praca z tobą była piękna. Zawsze dziękuję za poświęcenie i profesjonalizm. Dziękuję, że uwierzyłeś we mnie i dałeś mi pierwszy krok. Moje kondolencje. Spoczywaj w pokoju” – napisała aktorka i prowadząca. 


3. Bolesne wieści

Innym aktorem, który żałował jego odejścia w mediach społecznościowych, był Mane de la Parra , który pracował z nieżyjącym już producentem przy telenoweli Amor de barrio (2015). „Z głębokim bólem dotarła do mnie wiadomość, że nasz przyjaciel i producenta nie ma już z nami. Leć wysoko ze swoim uśmiechem i tą szlachetną duszą, szefie. I dziękuję Ci za wiarę we mnie. Będziesz żył w naszych sercach i w Amor de barrio” – napisał aktor, który jest także piosenkarzem.


4. Latać wysoko!

Świat telenoweli również niedawno stracił jedną z najbardziej emblematycznych pisarek tego gatunku w latach 1960-1990: Marissę Garrido, która napisała udane melodramaty, takie jak: La leonaPasión y poder i Azul tequila. „Moja Marisso Garrido, ile talentu dałaś na swojej drodze przez tak wiele historii. Ile dałaś tak wielu osobom, oświeciłaś nas. Dziękuję, że znalazłaś się w tym życiu, za twoje linie, za twoje teksty, za twoją ogromną i hojną istotę, za twój uśmiech. Jesteś, byłaś i zawsze będziesz wspaniałym prezentem. Aż do powrotu, wspaniała damo ”- napisała Daniela Romo na Instagramie.


5. Nowa telenowela

Kubański aktor Adrián Di Monte (La doble vida de Estela Carrillo) potwierdził podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku, że będzie złoczyńcą Diseñando tu amor, nowej telenoweli Televisa, którą wyprodukuje Pedro Ortíz de Pinedo  (Cita a ciegas) i której główni bohaterowie nie zostali jeszcze ujawnieni. 


6. Zastępstwo

W zeszłym tygodniu Ferdinando Valencia zadebiutował w telenoweli La mexicana y el güero, do której dołączył w zastępstwie Eleazara Gómeza, który jest przetrzymywany w więzieniu North w Mexico City, podczas gdy jego proces jest prowadzony. Eleazar oskarżony jest o przemoc w rodzinie, a prowadzący telenoweli musieli się od tematu odciąć i zastąpić tą postać.


7. Plakat promocyjny

Tak Mariana TorresCarlos FerroClaudia Ramírez i José María de Tavira wyglądają jak bohaterowie Fuego ardiente, nowego oryginalnego melodramatu Televisa, który wyląduje w Meksyku 8 lutego.


8. Matka i córka

Mówiąc o Fuego ardiente.. Laura Flores i Claudia Martín będą matką i córką w tej historii, która była nagrywana od listopada ubiegłego roku w Meksyku.


9. Nowy wygląd

Jorge Salinas niedawno przeszedł metamorfozę, co wydaje się być jego kolejnym projektem. Czy to możliwe, że wkrótce zobaczymy go w nowej telenoweli?

9
de
10
Nuevo look

10. Czas na prezentację!

W najbliższą środę, 13 stycznia, w Meksyku odbędzie się oficjalna prezentacja telenoweli Te acuerdas de me , opowieści z udziałem Gabriela Soto, której premiera Univision odbędzie się 8 lutego w czasie największej oglądalności.


11. ‚Z miłości do dziecka' na TV4

Jak już informowaliśmy na TV4zaprezentowana zostanie telenowela Televisy z Jose Ron i Eva Cedeño: ‚Te doy la vida’. „Z miłości do dziecka” od 1 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w Czwórce.


12. Novelas+ w Polsce

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 28 grudnia br. emisję rozpoczął kanał Novelas+. Jego nadawcą jest spółka Thema (Grupa CANAL+). W ramówce Novelas+ znajdziemy telenowele latynoskie oraz tureckie. Wśród zapowiadanych tytułów są meksykańskie produkcje „Miłość po grób – Amar a muerte” z Angelique Boyer w roli głównej oraz „Miłość i przeznaczenie – La fuerza del destino” z Sandrą Echeverríą i Davidem Zepedą.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *