Jacky Bracamontes żegna się z tym, który dał mu swoją pierwszą główną rolę i skrót informacji ze świata telenowel!


Oto rozpoczynamy skrótowy cykl wiadomości


1. Żegnaj Roberto!

Świat telenoweli opłakiwał w miniony weekend śmierć znanego meksykańskiego producenta telewizyjnego Roberta Hernándeza , który wyprodukował niezapomniane melodramaty dla Televisy, takie jak Tres mujeres (1999), Corazones al Limit (2004), Heridas de amor , a ostatnio Amor de barrio (2015).


2. Emocjonalne pożegnanie Jacky

Roberto promował kariery artystyczne niezliczonych aktorek, w tym Jacky Bracamontes, której dał jej pierwszą szansę zagrania głównej roli w telenoweli z 2006 roku z Heridas de amor. „Bardzo mi przykro z powodu twojego odejścia. Praca z tobą była piękna. Zawsze dziękuję za poświęcenie i profesjonalizm. Dziękuję, że uwierzyłeś we mnie i dałeś mi pierwszy krok. Moje kondolencje. Spoczywaj w pokoju” – napisała aktorka i prowadząca. 


3. Bolesne wieści

Innym aktorem, który żałował jego odejścia w mediach społecznościowych, był Mane de la Parra , który pracował z nieżyjącym już producentem przy telenoweli Amor de barrio (2015). „Z głębokim bólem dotarła do mnie wiadomość, że nasz przyjaciel i producenta nie ma już z nami. Leć wysoko ze swoim uśmiechem i tą szlachetną duszą, szefie. I dziękuję Ci za wiarę we mnie. Będziesz żył w naszych sercach i w Amor de barrio” – napisał aktor, który jest także piosenkarzem.


4. Latać wysoko!

Świat telenoweli również niedawno stracił jedną z najbardziej emblematycznych pisarek tego gatunku w latach 1960-1990: Marissę Garrido, która napisała udane melodramaty, takie jak: La leonaPasión y poder i Azul tequila. „Moja Marisso Garrido, ile talentu dałaś na swojej drodze przez tak wiele historii. Ile dałaś tak wielu osobom, oświeciłaś nas. Dziękuję, że znalazłaś się w tym życiu, za twoje linie, za twoje teksty, za twoją ogromną i hojną istotę, za twój uśmiech. Jesteś, byłaś i zawsze będziesz wspaniałym prezentem. Aż do powrotu, wspaniała damo ”- napisała Daniela Romo na Instagramie.

Sprawdź także  Wieczna 'Rubí' cierpi na utratę pamięci jako komplikacji po koronawirusie

5. Nowa telenowela

Kubański aktor Adrián Di Monte (La doble vida de Estela Carrillo) potwierdził podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku, że będzie złoczyńcą Diseñando tu amor, nowej telenoweli Televisa, którą wyprodukuje Pedro Ortíz de Pinedo  (Cita a ciegas) i której główni bohaterowie nie zostali jeszcze ujawnieni. 


6. Zastępstwo

W zeszłym tygodniu Ferdinando Valencia zadebiutował w telenoweli La mexicana y el güero, do której dołączył w zastępstwie Eleazara Gómeza, który jest przetrzymywany w więzieniu North w Mexico City, podczas gdy jego proces jest prowadzony. Eleazar oskarżony jest o przemoc w rodzinie, a prowadzący telenoweli musieli się od tematu odciąć i zastąpić tą postać.


7. Plakat promocyjny

Tak Mariana TorresCarlos FerroClaudia Ramírez i José María de Tavira wyglądają jak bohaterowie Fuego ardiente, nowego oryginalnego melodramatu Televisa, który wyląduje w Meksyku 8 lutego.


8. Matka i córka

Mówiąc o Fuego ardiente.. Laura Flores i Claudia Martín będą matką i córką w tej historii, która była nagrywana od listopada ubiegłego roku w Meksyku.


9. Nowy wygląd

Jorge Salinas niedawno przeszedł metamorfozę, co wydaje się być jego kolejnym projektem. Czy to możliwe, że wkrótce zobaczymy go w nowej telenoweli?

9
de
10
Nuevo look

10. Czas na prezentację!

W najbliższą środę, 13 stycznia, w Meksyku odbędzie się oficjalna prezentacja telenoweli Te acuerdas de me , opowieści z udziałem Gabriela Soto, której premiera Univision odbędzie się 8 lutego w czasie największej oglądalności.

Sprawdź także  Fernando Colunga opuścił serial Malverde z powodu zagrożeń ze strony przestępczości zorganizowanej?

11. ‚Z miłości do dziecka’ na TV4

Jak już informowaliśmy na TV4zaprezentowana zostanie telenowela Televisy z Jose Ron i Eva Cedeño: ‚Te doy la vida’. „Z miłości do dziecka” od 1 lutego od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 w Czwórce.


12. Novelas+ w Polsce

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w poniedziałek, 28 grudnia br. emisję rozpoczął kanał Novelas+. Jego nadawcą jest spółka Thema (Grupa CANAL+). W ramówce Novelas+ znajdziemy telenowele latynoskie oraz tureckie. Wśród zapowiadanych tytułów są meksykańskie produkcje „Miłość po grób – Amar a muerte” z Angelique Boyer w roli głównej oraz „Miłość i przeznaczenie – La fuerza del destino” z Sandrą Echeverríą i Davidem Zepedą.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź