Inauguracja Joe Bidena: To były występy Lady Gagi i Jennifer López


Gaga wykonała amerykański hymn narodowy, a JLo śpiewa „This Land is Your Land” i „America, The Beautiful” z krótką interwencją w języku hiszpańskim


Lady Gaga i Jennifer Lopez odniosły sukces, wykonując odpowiednio amerykański hymn narodowy i „This Land is Your Land” podczas inauguracji Joe Bidena i Kamali Harris jako prezydenta i wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie.

Gaga jak zwykle miała na sobie ekstrawagancki strój, czerwoną spódnicę i rękawiczki oraz czarną bluzkę z długimi rękawami, a także gołębiem na piersi.

Pod koniec przedstawienia publiczność oklaskiwała Lady Gagę za jej udział.

„Śpiewanie naszego hymnu narodowego dla narodu amerykańskiego to dla mnie zaszczyt” – napisała Gaga w mediach społecznościowych kilka minut przed swoim występem. „Zaśpiewam podczas ceremonii, przejścia, chwili zmiany, pomiędzy POTUS 45 a 46. Dla mnie to ma wielkie znaczenie.”Jennifer Lopez oczarowała poprzez „This Land is Your Land”

Ze swojej strony portorykańska Jennifer Lopez wystąpiła po zaprzysiężeniu Kamali Harris na nowego wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.

JLo przybyła do stolicy w prostym kostiumie, aby wykonać piosenki „This Land is Your Land” i „America, The Beautiful”, w których również wykorzystał okazję, by mówić trochę po hiszpańsku.

„Niepodzielny naród z wolnością i sprawiedliwością dla wszystkich” – powiedziała López, który w ten sposób jako pierwsza przemówiła w innym języku podczas ceremonii inauguracyjnej.„This land is your land” to piosenka stworzona przez ludowego piosenkarza Woody’ego Guthrie, która krytykuje kapitalizm i prywatną biedę, jednocześnie podkreślając bezdomność i brak bezpieczeństwa żywnościowego w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki informacjom z SUN.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *