Hiszpańska piosenka z 2001r triumfuje we Włoszech i Rosji dzięki TikTok


Możliwe, że ją znasz tak jak ja!


Y con una mano en mi cintura. Deja que mueva, mueva, mueva. Eso, eso, eso es lo que quieres de verdadI jedną ręką na mojej talii. Niech się rusza, porusza się, porusza. To jest to, czego naprawdę chcesz –  Sonia y Selena zaśpiewały dwadzieścia lat temu, żeby rozjaśnić lato. Utwór zatytułowany Deja que muevamueva, mueva stał się jednym z największych sukcesów duetu, który stał się znany dzięki Yo quiero bailer.

Teraz, w połowie 2021 roku, piosenka została wskrzeszona dzięki aktualnej sieci społecznościowej: TikTok. Zabawne jest to, że nie zrobiono tego w Hiszpanii, ale w Rosji. Ten motyw stał się ulubionym wśród Rosjan, wykonujących najnowszy taniec na platformie.

W ten sposób tysiące użytkowników zostało zachęconych do poruszania talią w rytm Soni i Seleny w nowym wyzwaniu. Z powodu koronawirusa jest wielu, którzy zostali bez imprezowania przez rok i oczywiście naprawdę chcą się ruszyć, nawet w domu, w rytm teh świetnej piosenki.Sonia y Selena również przybywa do Włoch

Piosenka hiszpańskiego duetu wyszła poza granice Rosji i dotarła do Włoch. Tam użytkownicy TikTok (którzy trochę lepiej rozumieją hiszpański) podążali śladami piosenki, kładąc dłoń na biodrach.

Oryginalne nagranie zostało przesłane na platformę w listopadzie ubiegłego roku dzięki użytkownikowi @wintourov. Teraz, dwa miesiące później, ponad 20 tysięcy nagrań wideo wykorzystało dźwięk w swoich publikacjach.

Biorąc pod uwagę, jak działa portal społecznościowy, nie dziwi fakt, że w ciągu najbliższych kilku dni nasi hiszpańscy tiktokerzy będą zachęcani do tańca do tego hitu. Kto wie, może Sonia y Selena odważą się zaśpiewać ją po rosyjsku na tę okazję. W tym 2021 roku wszystko jest możliwe.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *