Fernanda Castillo rozpętała rodzinną wojnę w „Monarca”


Jej występ dodaje smaku nowemu sezonowi serialu Netflix


Po sukcesie pierwszego sezonu „Monarca”, serialu, który można zobaczyć za pośrednictwem Netflixa, otrzymaliśmy drugą część, 1 stycznia, gdzie mamy ten sam wysoki poziom z dodatkiem do obsady Fernandy Castillo i Alejandro de la Madrid, niewygodnych kuzynów rodziny „Carranza”. Przybyli oni, aby dodać przypraw i pikanterii, aby urozmaicić kolejne intrygi i nowe konflikty.

„Widzieliśmy już pierwszy sezon, a Fer i ja zgodziliśmy się, że bardzo nam się podobał, wejście w tę nową odsłonę było dla nas prawie prezentem,[…]. Stworzenie „Monarki” było dla nas wyzwaniem, aby wejść do nowego wszechświata, w którym wszystko było już dobrze zbudowane. To było jak wejście nowego do klasy po raz pierwszy, na szczęście weszliśmy razem jako przyjaciele i koledzy ”, mówi Alejandro w wywiadzie.

Aktorzy grają małżeństwo „Sofíę” i „Ignacio”, które przybywa, by zbadać śmierć jej ojca, i spowodować z kuzynami: „Ana María” (Irene Azuela), „Andrés” ( Osvaldo Benavides ) i „Joaquín” ( Juan Manuel Bernal ) wybuch wojny, kiedy odkrywają, że został on zamordowany przez kogoś z własnej rodziny.

Fernanda wyjaśnia, że ​​publiczność zna jej występy silnych kobiet i w „Monarca” wyzwaniem było też przedstawienie tego, ale w inny sposób. „W pierwszym sezonie bohaterowie mają bardzo wyraźny język w melodramatycznym tonie, ale są bardzo subtelni i bardzo zadowoleni, (a więc) pokazują, kim są, więc dla mnie ważne było, aby wejść w ten język i móc podać piłkę na inną stronę, na którym była, wyróżnić tę kobietę i stworzyć złożoną postać, w której zdasz sobie sprawę, że po ośmiu rozdziałach jest dziewczyną nieocenioną za bycie kobietą, która została przekreślona i odrzucona przez włąsnego ojca”.

Alejandro mówi, że jego postać „Ignacio” ma zupełnie inny temperament niż jego. „Jest bardziej zadowolony, wyszedł, aby towarzyszyć żonie na stypie i nagle uwikłany jest w dawną miłość, a kończy się na tym, że dociera do niego ta historia, która nie została zamknięta. Wydaje się, że ta postać jest zachowana w jednej linii, ale też się myli i podejmuje złe decyzje ”.

W dodatku para ta ma syna z zespołem Downa, aspektem, który ukaże ich najbardziej wrażliwą i ludzką stronę, a rywalizacja z „Carranza” zaostrzy się. „To była dla mnie jedna z rzeczy, która najbardziej mnie zainteresowała, jeśli chodzi o budowanie mojej postaci, ponieważ to prawda. Wchodzi jako złoczyńca, który próbuje wyszorować bohaterów i wydobyć na światło dzienne to, co próbują ukryć i Wydaje się być bardzo zimną kobietą, ale fakt, że jest matką tego młodego mężczyzny, mówi nam o innym świecie, który ma jako matka”.

Fernanda wyjaśnia, że ​​w społeczeństwie, w którym poszukiwania mają wyglądać idealnie i gdzie integracja jest tak trudna, zagranie takiej postaci wydaje się bardzo ważne. „Noszę to również w swoim życiu, ponieważ mam siostrę z zespołem Downa i rozumiem odrzucenie, którego nagle doświadczają ludzie o różnych zdolnościach z powodu ignorancji, strachu lub braku wiedzy, jak sobie z tym poradzić. Bardzo ważne było dla mnie, aby Emilio, aktor grający „Nicolása”, czuł się włączony w grę. Dla scenarzystów bardzo ważne było również to, że mówimy o serialu, który stara się poruszyć wiele kwestii, a jednym z nich musi być różnorodność tego kraju i świata, więc praca z Emilio poprzez historię tej pary wskazuje na to włączenie ”.

Streszczenie

Walka braci Carranza o kontrolę nad emporium tequili „Monarca” nasila się, gdy tron ​​zmienia właściciela. „Sofía Carranza” (Fernanda Castillo) wraz ze swoim mężem „Ignacio” (Alejandro de la Madrid) odkryją, kto zabił jej ojca w intrygach i tajemnicach do odkrycia. „Ana María” (Irene Azuela) spotyka się z „Ignacio”, jej pierwszą miłością. „Andrés” doprowadza swój związek małżeński do granic wytrzymałości, a „Joaquín” próbuje odzyskać miłość swoich dzieci.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *