Danna Paola zaskakuje zapowiedzią wydania nowego albumu KO


Album trafi do sprzedaży w piątek 14 stycznia


Danna Paola dała jasno do zrozumienia co ma zamiar robić, kiedy to wyznała, jakie były powody, dla których porzuciła swoją rolę w Elite, popularnej serii Netflix. Meksykańska aktorka chciała wrócić do swojej muzycznej strony („Podjąłem decyzję, że nie będę w czwartym sezonie, aby w tym roku poświęcić się w 100% muzyce. Więc dla mnie to była opcja jedna lub druga, ponieważ jestem wielką perfekcjonistą…”). To jest coś, co robiła podczas licznych kolaboracji w 2020 roku i co będzie kontynuowała w 2021 roku wraz z nadejściem nowego albumu studyjnego.

Poprzez swoje oficjalne profile na portalach społecznościowych solistka potwierdziła niespodziewaną premierę tego tworu muzycznego w ten piątek. KO, tak nazywa się jego nowa przygoda z nagrywaniem, zostanie wydana już 14 stycznia.

Danna Paola nie zatrzymała się w 2020 roku. Meksykanka otoczyła się kilkoma artystami, aby wypuścić piosenki. Widzieliśmy ją śpiewającą razem z Lolą Indigo i Denise Rosenthal w Santerii ; z Sebastiánem Yatrą w No bailes sola; oraz z Calim i Dandee w Nada.

Do tego należy dodać piosenki, które wydała samodzielnie: Contigo, TQ y ya i Sola. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, czy niektóre z tych solowych produkcji są częścią nowego albumu.Wydaje się, że jej kariera muzyczna rośnie w siłę i nie ma zamiaru na chwilę się zatrzymać. Pomiędzy jej poprzednią przygodą a najnowszym projektem muzycznym minęło 8 lat, ale w środku pandemii Danna Paola była w stanie stworzyć nowy album, którym wkrótce będziemy mogli się cieszyć: KO

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *