Danna Paola walczy z machismo z „Calla tú”


ujawniła, że ​​w swoim środowisku pracy miała złe doświadczenia, gdzie nie chcieli jej słuchać


Danna Paola postanowiła opowiedzieć o przemocy związanej z płcią, której doświadczyła i do której odnosi się w utworze „Calla tú” z jej nowego albumu „KO”

W wywiadzie dla programu „Sale el sol” oraz w świetle wydarzeń, które otaczają jej byłego chłopaka, aktora Eleazara Gómeza, zapytano ją, czy kiedykolwiek doświadczyła przemocy.



Zapewniła, że ​​był to temat, o którym chciała rozmawiać od dłuższego czasu, ponieważ doświadczyła przemocy. Jednak piosenkarka nie wymieniła nazwiska swojego byłego partnera.

„Myślę, że to temat, w którym musiałam napisać o tej sytuacji. Byłam w Madrycie, mieszkałam w Madrycie od 2018 roku, tuż przed 8M, a pierwszy marsz feministyczny 8M, na który pojechałam, odbył się w Madrycie. Bardzo chciałam napisać coś, bo to nie jest tak, że to tyczy związku lub z konkretnej osoby gdzie doświadczyłam przemocy, ale zapewne wszyscy doświadczyliśmy przemocy w jakiś sposób, nieświadomie”.

Z drugiej strony gwiazda „Elite” wyjaśniła, że ​​w swoim środowisku pracy miała złe doświadczenia, gdzie nie chcieli jej słuchać.

„W tej branży przeżyłam dużo machizmu, wiele razy próbowałam to zakończyć i powiedziałam to, i wszędzie słychać było „cicho, bo nie wyglądam ładniej ”- powiedziała aktorka w programie telewizyjnym, w którym przedstawiała .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź