Canal RCN: data premiery „Pa 'Quererte” i „Enfermeras” w 2021 roku


Canal RCN rozpoczyna rok premierą nowych sezonów dwóch uwielbianych przez Kolumbijczyków produkcji


Od wtorku 12 stycznia do programu powracają serie Pa 'Quererte i Enfermeras .

Dramat z udziałem Sebastiána Martíneza, Juliette Pardau i Hanny Vizcaíno będzie miał premierę o ósmej wieczorem, z podwójnym odcinkiem. 

Pierwszy odcinek podejmuje historię po incydencie, w którym Mauricio stracił pamięć.

Seria odnosi się również do problemów, z którymi mierzy się Toño ze swoją żoną Verónicą, gdzie podejmie bardzo ważną decyzję dotyczącą złego traktowania swojego męża. W międzyczasie Jorge przygotowuje się do debiutu jako dziadek, aż wreszcie Octavio zastanawia się, czy odbudować swoje małżeństwo, czy kontynuować nowy romans.

Pa 'Quererte jest adaptacją meksykańskiej telenoweli Papa A Toda madre z 2018 roku. W obsadzie są: Sebastián Martínez, Laura de León, Luis Eduardo Arango i Diana Wiswell. Fabuła obraca się wokół 4 przyjaciół w różnym wieku, kibiców piłki nożnej, którzy mają małą drużynę, poza tym ta czwórka to niekonwencjonalni tatusiowie, którzy będą musieli przyjąć swoją rolę jako rodzice. Z powodu pandemii musieli wstrzymać zdjęcia, ale powracają.Ze swojej strony druga część Enfermeras powraca z nowymi przypadkami, nowymi romansami i gigantycznymi wyzwaniami dla wszystkich członków zespołu.

„Chętnie wracamy z nowymi rozdziałami, bo także w historii przychodzą momenty, które z pewnością Was zaskoczą. Wspaniale było otrzymać miłość wszystkich ludzi, którzy śledzą tę historię. Wiemy, że ten powrót spodoba ci się tak samo jak nam ”, powiedział Sebastián Carvajal, główny bohater Enfermeras.

Enfermeras – kolumbijska telenowela z 2019 roku. Została napisana przez Patricia Ramírez, Juliana Lema, Carolina Barrera i Rodrigo Holguín, w reżyserii Víctor Cantillo i Lucho Sierra. Ma 100 odcinków i została zmuszona do zatrzymania nagrań z powodu pandemii. Teraz wraca.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *