Buscando a Frida: Telemundo prezentuje ekskluzywny zwiastun, fani są podekscytowani

Melodramat, w którym występują Eduardo Santamarina, Ximena Herrera i Arap Bethke, zapowiada się na sukces


Zostały tylko dni do wielkiej premiery, a Telemundo dało fanom ekskluzywny podgląd Buscando a Frida z mnóstwem akcji i emocji.

Od tych samych producentów El Señor de Los Cielos i La Reina del Sur pochodzi współczesna adaptacja „¿Dónde está Elisa?”, Jednej z najbardziej udanych serii kryminalnych w hiszpańskiej telewizji.Elektryzujący i enigmatyczny serial przedstawia historię idyllicznej rodziny Pons i tego, jak nagle zmienia się ich życie, gdy ich córka w tajemniczy sposób znika.

W trakcie śledztwa ujawnią się urazy i tajemnice, demaskując rodzinę, która jest daleka od doskonałości.

Oprócz Eduardo Santamariny, Ximeny Herrery i Arapa Bethke, niezwykłą obsadę uzupełnią Alejandra Barros, Jorge Luis Moreno, Rubén Zamora, Grettell Valdez, Fabiola Guajardo, Alberto Casanova, Gloria Peralta i German Bracco.

Obecni będą także Karla Carrillo, Axel Arenas, Jorge Luis Vázquez, Ximena Martínez, Mikel Mateos, Ivanna Castro, Valery Sais i młoda obiecująca Victoria White, która zinterpretuje „Fridę”.

Pierwszy odcinek będzie dostępny na żywo na wszystkich platformach, w tym w aplikacji  Telemundo,  Facebooku  i  YouTube


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *