„Auga Seca”: Rozpoczyna się kręcenie sezonu 2


Serial HBO włączy kamery w najbliższy poniedziałek, 1 lutego, aby nagrać 8 rozdziałów, które będą stanowić drugą część dramatu policyjnego z udziałem między innymi Victorii Guerry i Sergio PazosaSerial HBO włączy kamery w najbliższy poniedziałek, 1 lutego, aby nagrać 8 rozdziałów, które będą stanowić drugą część dramatu policyjnego z udziałem między innymi Victorii Guerry i Sergio Pazosa


Auga Seca , koprodukcja Portocabo z portugalskim SP-i dla RTP, TVG, której pierwszy sezon jest dostępny w HBO w Hiszpanii i Portugalii (niestety nie w Polsce 🙁 ), rozpocznie nagrywanie drugiego sezonu w poniedziałek 1 lutego. Będzie miał premierę jako pierwszy w HBO w Hiszpanii i Portugalii, a będzie składał się z ośmiu nowych odcinków.

Dramat policyjny umiejscowiony w świecie handlu bronią, który miał swoją premierę w przeszłości, powróci z nowym sezonem, który rozpocznie się w Vigo, z maksymalnymi środkami sanitarnymi i protokołami zapobiegawczymi dla Covid-19. Filmowanie potrwa do połowy marca w galicyjskim mieście i jego okolicach, a następnie przeniesie się do Lizbony, gdzie zakończy się na początku kwietnia.

W drugim sezonie, który będzie składał się z ośmiu, 50-minutowych odcinków, AUGA SECA zagłębia się w korzenie biznesów rodziny Galdón i ich konflikty z rodziną Teresy, głównej bohaterki granej przez portugalską aktorkę Victorię Guerrę. W obsadzie znaleźli się galicyjscy i portugalscy aktorzy, tacy jak Monti Castiñeiras (Mauro Galdón), Sergio Pazos (inspektor Viñas), Eva Fernández (Irene), Belén Constenla (Dulce) czy Adriano Luz (Lázaro), a także nowe dodatki do obsady, które będą ujawnione wkrótce.Auga Seca to seria Portocabo wyprodukowana wspólnie z portugalską firmą SP-i dla Rádio Televisão Pública de Portugal, Televisión de Galicia. HBO Hiszpania i HBO Portugalia będą miały premierę tego drugiego sezonu w pierwszeństwie. Pierwsza odsłona, która jest już dostępna, jest pierwszym serialem w oryginalnej wersji w Galicji, który będzie emitowana na tej platformie.
Toño López ponownie przejmuje reżyserię, razem z portugalskim reżyserem Sérgio Graciano i pod produkcją wykonawczą Alfonso Blanco de Portocabo, twórcy serialu, oraz José Amarala ze SP-i. Scenariusz napisali Carlota Dans, Roberto G. Méndez, Miguel Simal, Alfonso Blanco, Nina Hernández i Ana Míguez; Zdjęcia kierowali Lucía C. Pan i Manuel Pintos, a oryginalną muzykę wykonali Elba Fernández i Xavi Font.

Udostępnij
Sprawdź także  Dani Rovira ogłasza, że ma raka

Zostaw odpowiedź