Aracely Arámbula nie chciała zagrać w La Patrona. Dowiedz się, dlaczego się zgodziła!

Aktorka Aracely Arámbula wyznała, że ​​niejednokrotnie odrzuciła występ w telenoweli La patrona


Nie wyobrażając sobie sukcesu i sławy, jaką osiągnie dzięki tej produkcji, Meksykanka dwukrotnie odmówiła udziału w niej. 

Aktorka na swoim koncie na Instagramie przyznała, że ​​ostatecznie przyjęła propozycję ze względu na radę, którą otrzymała od brata.

„Ta telenowela powstała dzięki Leo. Choć może się to wydawać niewiarygodne, dwukrotnie odmówiłam i dzięki wizji mojego wspaniałego brata, trzeci raz była zgodą. Bardzo wam dziękuję, ponieważ była to najlepsza decyzja w mojej karierze, dla mojego rozwoju i osobiście daje mi tyle satysfakcji do dzisiaj ”- wspomniała.

Arámbula nie zawahała się wyrazić swojego szczęścia, gdy dowiedziała się, że po tylu latach ludzie nadal z wielkim uczuciem wspominają ten dramat. 

„Najpiękniejsze jest to, że po ośmiu latach to nadal trwa, co świadczy o tym, że spisaliśmy się dobrze jako zespół. Niezapomniana i niepowtarzalna historia” – dodała.


Kiedy została wydana La Patrona?

Pamiętajmy, że La patrona to telenowela wyprodukowana przez Argos Comunicación dla Telemundo w 2013 roku. 

Historia kręci się wokół Gabrieli Suárez, kobiety pracującej w miejskiej kopalni złota, samotnej matki i buntowniczki przeciwko wykorzystywaniu. Pomimo jej ogromnej siły życie prowadzi ją do szeregu nieszczęść. Aby je pokonać, będzie musiała przejść przez największą transformację, zarówno fizyczną, jak i emocjonalną.

Zrobi wszystko, by zdemaskować swojego głównego wroga, Antonię Guerrę. 

W dramacie zagrali Aracely Arámbula, Jorge Luis Pila i nie żyjąca już, Christian Bach. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *