Anuel AA i Ozuna publikują 'Los Dioses'


Obaj artyści ożywiają ten rewolucyjny projekt


Anuel AA i Ozuna przygotowywali album od 2015 roku. Ale w końcu ten projekt ujrzał światło dzienne. Obaj reggaetoneros dołączyli do Los Dioses, albumu z repertuarem 12 piosenek o najróżniejszym zabarwieniu.Podążając za stylem urban i trap, które ich tak bardzo charakteryzują, i dzięki doskonale zintegrowanym głosom, Anuel i Ozuna ożywiają album, który stał się już oficjalną ścieżką dźwiękową perreo. Oczywiście znajdziemy różne tematy. Słuchamy piosenek takich jak Perfecto, aby zadedykować je tej osobie, którą kochasz i chcesz do niej wrócić; piosenki takie jak La María, byśmy wstali z naszych krzeseł, by dać z siebie wszystko; i wreszcie utwory takie jak Municiones , których rytmy zrywają z ogólnym stylem albumu, dodając odrobinę świeżości.

„Cieszę się, że Los Dioses wreszcie wyszło na ulicę. To album, nad którym chcieliśmy pracować przez kilka lat, ale nasze indywidualne zobowiązania na to nie pozwoliły. Naprawdę podobał mi się proces i doświadczenie pracy nad tym projektem z Anuelem AA, którego, jak wiecie, bardziej niż kolegę uważam za brata. Dziękuję również całemu zespołowi, który współpracował przy tej produkcji, która, mamy nadzieję, przypadnie nam wszystkim do gustu ”- mówi Ozuna.

I właśnie dlatego, według Anuela, ten projekt jest bardzo ważny dla nich obu. „W studiu jest dużo chemii, zobaczysz wynik podczas pracy nad tym albumem i mamy nadzieję, że spodoba się on całej publiczności” – wyjaśnia.

Teraz, z Los Dioses na rynku i ich rosnącymi odtworzeniami, byliśmy w stanie zweryfikować, że rzeczywiście zarówno ich przyjaźń, jak i profesjonalizm zmieniły projekt Anuela AA i Ozuny w rewolucję na obecnej scenie reggaeton. Ich najlepsze wersje trap powracają i robią to z repertuarem, któego nie da się zignorować.

Być może wielu spodziewało się sporadycznej współpracy między dwunastoma tytułami, które składają się na album. Ale prawda jest taka, że ​​album sam w sobie jest kolaboracją samą w sobie, a oni pokazali, że nie potrzebują nikogo innego, aby kwalifikować się do podboju międzynarodowych list przebojów.

Jaka jest Twoja ulubiona piosenka?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *