Angelique Boyer dzieli się niepublikowanymi zdjęciami ślubu „Elisy” i „Leo” w „Imperio de mentiras”


Bohaterka melodramatu opublikowała także zdjęcia z kręcenia tych scen


Po tym, jak ich życie połączyła tragedia i musieli pokonać niekończące się przeszkody, aby w pełni żyć z jedyną prawdą w świecie korupcji, ambicji i oszustwa, ich miłości, bohaterowie Imperio de mentiras zdołali pokonać siły zła, które dało szczęśliwe zakończenie pełnej intryg telenoweli.

Jak widzowie w Meksyku byli świadkami, w ostatnich sekundach ostatniego odcinka melodramatu wyprodukowanego przez Giselle González, „Elisa Cantú” i „Leonardo Velasco”, grani odpowiednio przez Angelique Boyer i Andrés Palacios , połączyli swoje życie w małżeństwie otoczeni miłością swoich bliskich.

Emocjonalny moment, wyemitowany przez Las Estrellas w minioną niedzielę 17 stycznia, był ostatnim akcentem tej historii i zasłużonym zakończeniem dla odważnych i uczciwych bohaterów tej serii, którym po wielu przelanych łzach i przeżywających kilka chwil napięcia, w końcu razem udało się zburzyć „imperium kłamstw”, które otaczało ich życie i narzucić wszystkim swój romans.

Jednak chociaż to, co widać na ekranie, poruszyło widzów w domach, nie są to jedyne obrazy, które istnieją z długo oczekiwanego nowego związku małżeńskiego. Boyer miała w swoim posiadaniu wiele zdjęć z dnia, w którym nagrywano ślub, i nie wahała się ich udostępniać, aby pożegnać się z fanami tego dramatu z niepublikowanymi urywkami najbardziej wysublimowanych scen całej telenoweli.NIGDY WCZEŚNIEJ NIE WIDZIANE PORTRETY ŚLUBU „ELISY” I „LEO”

Urodzona we Francji aktorka za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wywołała poruszenie wśród swoich 13 milionów obserwujących, publikując w poniedziałek 18 stycznia nigdy wcześniej nie widziany album ze zdjęciami z intymnego ślubu „Elisy” i „Lwa”.

„ Elisa”, bardzo szczęśliwa dziewczyna ”, Angelique zatytułowała zdjęcie w odcieniach sepii, które otrzymało liczne komplementy, wśród których wyróżniał się jeden, od jej prawdziwego chłopaka, Sebastián Rulli , który uzupełnił to, co było napisane w podpisie: „ ¡ I piękna!”.

Sprawdź także  Tak wyglądała Adela Noriega, kiedy 22 lata temu zagrała w 'El privilegio de amar'


Później przesłała kolejną parę zdjęć „ Elisy” w kolorze sepii, ukazujących jej piękno w jej romantycznej białej sukience z dekoltem w literę V w jednej z pięknych kamiennych przestrzeni Parku Narodowego Desierto de los Leones.hPóźniej opublikował trzy zdjęcia z sentymentalnego momentu, w którym panna młoda i pan młody przypieczętowują swój związek na ołtarzu, które pokazany był na ekranie, aby podziękować Palaciosowi za jego współudział w miesiącach, w których wspólnie nagrywali ten melodramat, który zapamiętają na zawsze, a szczególne, za wielki wysiłek wszystkich zaangażowanych osób, aby przeprowadzić go w środku pandemii.

„Historia miłosna„ Elisa” i „Leonardo”. Dziękujemy za uczynienie z nas zespołu, Andrés Palacios, współudział i śmiech! #Leisa DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wspierali nas podczas tego projektu. Miłość zatriumfowała”, podkreśliła.Wydała również trzecią galerię, w której można było zobaczyć, jak modeluje piękną sukienkę w miejscach, w których zarejestrowano małżeństwo, a także kilka obrazów z zespołem od fryzur, garderoby i makijażu.

„Podziękowania dla całego zespołu fryzjerskiego i makijażu. Monster i Cointa, kocham cię. Iván i Jessy… Nie mam zdjęcia ze wszystkimi! Ale to był wspaniały zespół. Także wszystkim, którzy tworzyli kostiumy. Kocham was z całego serca. Znalazłam kilka innych i miałam przyjemność poznać innych. Ulepszacie nasze dni. DZIĘKUJĘ ”, napisała.Na koniec przesłał ostatnie kompendium zdjęć, na których ponownie wyglądała królewsko z ślubnym wyglądem `Elisy” z Palaciosem, producentem dramatu i innymi członkami zespołu, który umożliwił nienaganny rezultat, którego publiczność była świadkiem w mały ekran od premiery we wrześniu 2020 roku.


Imperium kłamstwInstagram: @angeliqueboyer


Reżyser Juan Pablo Blanco, Hugo Aguilar, Armando Zafra, Silvia Terán, Luis Ops, Oniel Alfaro, Alejandra Robles Gil, Susana González, Patricia Reyes Spíndola i Verónica Langer byli jednymi z tych, którzy uczestniczyli w tworzeniu tego projektu, a także pojawili się w migawkach, które ujrzały światło na profilu na Instagramie Angelique Boyer.

Sprawdź także  Umiera Susana Lanteri, najbardziej przerażający złoczyńca z „Chiquititas”

Imperium kłamstwInstagram: @angeliqueboyer


„Cóż, ostatni… prawda jest taka, że ​​byłam mężatką wiele razy, ale panna młoda nie była wcale szczęśliwa, więc z 'Elisą’ cieszyliśmy się tym dniem w cudownym towarzystwie ” – zaczęła pisać w tym ostatnim poście .


Imperium kłamstwInstagram: @angeliqueboyerOczywiście przy wszystkich zdjęciach widniały tysiące komplementów od fanów dla Angelique za jej dobry wygląd, brawa dla niej i całej załogi tego statku za jej nienaganną pracę, a także komentarze pełne nostalgii na zakończenie serii.

Oczywiście byli tacy, którzy pytali ją, kiedy w prawdziwym życiu ubierze się na biało, chociaż przy wielu okazjach upierała się, że małżeństwo nie jest w jej planach; z drugiej strony jej kochanek w ostatniej publikacji, która po raz kolejny wyróżniała się z morza komplementów, wyraził jej komplement: „Najpiękniejsza panna młoda we wszechświecie !!! Jakie mam szczęście! „

Imperium kłamstwInstagram: @angeliqueboyer


Po Imperio de mentiras Angelique Boyer weźmie co najmniej roczną przerwę od udziału w telewizyjnych produkcjach, ale kiedy wróci, chce, żeby był z zupełnie innego gatunku telenoweli niż ten, w którym pracowała przy tej wspaniałej produkcji Televisy.

„(Imperio de mentiras) To bardzo mocna historia, postać, która płakała w każdej scenie, nauczyłam się wielu rzeczy aktorskich. Chcę robić różne rzeczy, teraz mówiąc o tym, co się zbliża, chciałabym zmienić gatunek, zarówno dla siebie, jak i dla publiczności, by zobaczyli mnie w czymś innym. Jeśli coś nadejdzie wkrótce, będzie to bardzo mile widziane, ponieważ jesteśmy bardzo świadomi, że praca jest błogosławieństwem ”- powiedziała w niedawnym wywiadzie dla Infobae.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź