Anahi zapewnia, że ​​została zarażona COVID-19 podczas koncertu w hołdzie RBD


Piosenkarka wyznała, że ​​to ona zaraziła swojego męża Manuela Velasco koronawirusem


Anahi ujawniła szczegóły, w jaki sposób została zarażona COVID-19 i jej rodzinne doświadczenia z tym wyzwaniem po tygodniu od zakażenia.

6 stycznia i po ujawnieniu wiadomości, że jej mąż, polityk Manuel Velasco, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, aktorka potwierdziła na swoim koncie na Instagramie, że zarówno ona, jak i jej mąż oraz ich dwoje małych dzieci podejmowali wszelkie niezbędne kroki zdrowotne, aby zwalczyć chorobę. Jednak nie potwierdziła dosłownie, że jest zarażona.

Anahi postanowiła wyznać, że to ona zaraziła męża po zarażeniu się wirusem na koncercie 'Ser o parecer’ RBDKoncert RBD odbył się 26 grudnia, a uczestniczyli w nim Maite Perroni, Christopher Uckermann i Christian Chávez. Anahi wraz ze swoimi byłymi kolegami z grupy muzycznej spotkała się końcem grudnia na wirtualnej audycji, w której obecny był tylko zespół produkcyjny. Chociaż zapewnia, że ​​podjęto środki ostrożności, to nie wystarczyło.

„Zarażono mnie na koncercie. W hołdzie dla RBD” – powiedziała Anahi przez Instagram.

„Po prawie roku nie wychodzenia z domu, jedynego dnia, w którym wyszłam, zostałam zarażona. Bardzo bliska osoba przybyła z infekcją, nie wiedząc o tym, i zaraziła mnie (tylko mnie). Wykonano wiele testów i protokołów, a osobą, która nalegał najbardziej na to byłam ja, jednak wciąż mamy do czynienia z okropnym i nieznanym wirusem” – dodała.

„Byłam całkowicie bezobjawowa, ale niestety zaraziłam mojego męża, czuł się bardzo źle, mieliśmy dni i noce wielkiej udręki oraz strachu. Dzieci, niech Bóg błogosławi, były zawsze doskonałe” – wyjaśniła.

3 stycznia Manuel Velasco, który jest również senatorem, poinformował, że ma pozytywny wynik na koronawirusa i ma objawy, takie jak między innymi gorączka, trudności w oddychaniu, ból głowy, ból ciała. Były gubernator Chiapas, odizolował się i z daleka kontynuował pracę parlamentarną. Należy zauważyć, że polityk był również obecny na zjeździe RBD.

Sprawdź także  Telemundo ujawnia obsadę swojej nowej komedii romantycznej 'La suerte de Loli'

„Byłam całkowicie bezobjawowa, ale niestety zaraziłam mojego męża, czuł się bardzo źle, mieliśmy dni i noce wielkiej udręki oraz strachu. Dzieci, niech Bóg błogosławi, były zawsze doskonałe” – wyjaśniła.

W międzyczasie 36-latka również zapewniła, że ​​jest pozytywnie nastawiona do opieki podczas pandemii, a także podziękowała swoim fanom za przesłanie wyrazów wsparcia, a także personelowi medycznemu.

„Koszmar minął i z tego miejsca spokoju i wdzięczności mogę wam powiedzieć, że dziękuję wam z całego serca za wasze przesłania miłości i modlitwy”.

„Do wszystkich lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego, którzy codziennie walczą, by ratować innych, do nich słowa pełne szacunku, miłości i wdzięczności. Mówię wam z sercem na dłoni, dbajcie o siebie. Nic nie jest warte narażania zdrowiaJak dotąd żaden z pozostałych członków RBD nie ujawnił, czy również mieli lub mają Covid-19.

Natomiast Anahi i jej rodzina zostali już ponownie przetestowani i na szczęście są wolni od koronawirusa.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź