7 rzeczy, których nie wiedziałeś o Lele Pons

Co kryje się za gwiazdą YouTube, poza tym, że kocha swojego partnera Guaynaa?


1 z 7 wenezuelski

1. Wenezuelka

Piosenkarka, aktorka i modelka jest dumną Wenezuelką. Pons opuściła Wenezuelę w wieku 2 lat, ale jej miłość do ojczyzny, w której się urodziła, pozostaje nienaruszona i brała udział w różnych wydarzeniach, aby pomóc swoim rodakom, którzy nadal żyją pod rządami Nicolása Maduro. Na tym zdjęciu Lele jest w ramionach swojej matki, Anny Maronese .


2 z 7 Daddy's Daughter

2. Córeczka tatusia

Pomimo faktu, że jej rodzice są w separacji, Pons utrzymuje bardzo bliskie relacje z ojcem, Luisem Ponsem, który był jej prawą ręką w profesjonalnych projektach.


3 z 7 Zaburzenia psychiczne

3. Zaburzenia psychiczne

W swoim filmie dokumentalnym The secret life of Lele Pons (YouTube) twórczyni treści cyfrowych wyznała, że ​​odkąd była dzieckiem, zdiagnozowano u niej deficyt uwagi i nadpobudliwość oraz deficyt obsesyjno-kompulsywny (OCD), z którymi nauczyła się żyć – a które spowodowały konflikty w jej relacjach międzyludzkich.


4 z 7 Uwielbianych Kuzynów

4. Uwielbiani kuzyni

Pons dorastała ze swoimi kuzynami Isadora Figueroa i Lorenzo Figueroa (w środku i po prawej, na zdjęciu z matką Marilisą Maronesse, ciotką YouTuberki). Isadora i Lorenzo są także synami piosenkarza Chayanne i zawsze wspierali modelkę w jej życiu osobistym i karierze.


5
de
7
Familia inseparable

5. Nierozłączna rodzina

Odkąd była mała, Pons mieszkała z kuzynami i wujami w Miami. Wyznała, że ​​nigdy nie była dziewczyną, która miała wielu przyjaciół, odkąd została odrzucona z powodu budowy ciała i sposobu bycia.


6
de
7
Mi papá es gay

6. Mój tata jest gejem

Dowiedziawszy się, że jej ojciec jest gejem, Pons zdołała nawiązać z nim bliską więź. Jej ojciec jest dziś jednym z wiernych doradców.


7
de
7
Pandemia

7. Pandemia

Pandemia koronawirusa zmotywowała ją do lepszego poznania siebie. „Zdecydowałam, że podczas[pandemii chcę wiedzieć więcej o sobie, chcę robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłam, ponieważ moje życie zawsze toczy się biegiem, biegam i biegam. Zatrzymałam się więc pierwszy raz od siedmiu lat”, mówi artystka. „To był pierwszy raz, kiedy ćwiczyłam, dużo czytałam w domu, oglądałam filmy historyczne, teraz dużo widziałam. Bardzo mnie zainspirowało to do robienia niektórych rzeczy”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *