7 rzeczy, których nie wiedziałeś o Lele Pons

Co kryje się za gwiazdą YouTube, poza tym, że kocha swojego partnera Guaynaa?


1 z 7 wenezuelski

1. Wenezuelka

Piosenkarka, aktorka i modelka jest dumną Wenezuelką. Pons opuściła Wenezuelę w wieku 2 lat, ale jej miłość do ojczyzny, w której się urodziła, pozostaje nienaruszona i brała udział w różnych wydarzeniach, aby pomóc swoim rodakom, którzy nadal żyją pod rządami Nicolása Maduro. Na tym zdjęciu Lele jest w ramionach swojej matki, Anny Maronese .


2 z 7 Daddy's Daughter

2. Córeczka tatusia

Pomimo faktu, że jej rodzice są w separacji, Pons utrzymuje bardzo bliskie relacje z ojcem, Luisem Ponsem, który był jej prawą ręką w profesjonalnych projektach.


3 z 7 Zaburzenia psychiczne

3. Zaburzenia psychiczne

W swoim filmie dokumentalnym The secret life of Lele Pons (YouTube) twórczyni treści cyfrowych wyznała, że ​​odkąd była dzieckiem, zdiagnozowano u niej deficyt uwagi i nadpobudliwość oraz deficyt obsesyjno-kompulsywny (OCD), z którymi nauczyła się żyć – a które spowodowały konflikty w jej relacjach międzyludzkich.


4 z 7 Uwielbianych Kuzynów

4. Uwielbiani kuzyni

Pons dorastała ze swoimi kuzynami Isadora Figueroa i Lorenzo Figueroa (w środku i po prawej, na zdjęciu z matką Marilisą Maronesse, ciotką YouTuberki). Isadora i Lorenzo są także synami piosenkarza Chayanne i zawsze wspierali modelkę w jej życiu osobistym i karierze.


5
de
7
Familia inseparable

5. Nierozłączna rodzina

Odkąd była mała, Pons mieszkała z kuzynami i wujami w Miami. Wyznała, że ​​nigdy nie była dziewczyną, która miała wielu przyjaciół, odkąd została odrzucona z powodu budowy ciała i sposobu bycia.


6
de
7
Mi papá es gay

6. Mój tata jest gejem

Dowiedziawszy się, że jej ojciec jest gejem, Pons zdołała nawiązać z nim bliską więź. Jej ojciec jest dziś jednym z wiernych doradców.


7
de
7
Pandemia

7. Pandemia

Pandemia koronawirusa zmotywowała ją do lepszego poznania siebie. „Zdecydowałam, że podczas[pandemii chcę wiedzieć więcej o sobie, chcę robić rzeczy, których nigdy wcześniej nie robiłam, ponieważ moje życie zawsze toczy się biegiem, biegam i biegam. Zatrzymałam się więc pierwszy raz od siedmiu lat”, mówi artystka. „To był pierwszy raz, kiedy ćwiczyłam, dużo czytałam w domu, oglądałam filmy historyczne, teraz dużo widziałam. Bardzo mnie zainspirowało to do robienia niektórych rzeczy”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *