’3 caminos’: przygoda Álexa Gonzáleza i Verónicy Echegui na Amazon Prime Video


Prowadzą grupę młodych ludzi z różnych krajów, którzy zostają przyjaciółmi na Camino de Santiago i utrzymują swój związek przez dwie dekady, aż dojrzeją


Wcześniej byli przyjaciółmi, mówi Verónica Echegui: „ Dzięki mojemu chłopakowi, Álex’owi [García], odkąd poznali się na Tierra de Lobos ”. Ale 3 caminos dały jej wreszcie możliwość współpracy z Álexem Gonzálezem. Prowadzą międzynarodową obsadę tego dramatycznego filmu drogi z ośmioma rozdziałami, który rozgrywa się w trzech etapach: 2000, 2006, 2021. Są to lata, w których bohaterowie podróżują po Camino de Santiago, w których stają się przyjaciółmi i gdzie zmienia się ich życie.Ośmioczęściowy dramat

On wciela się w Roberto, Meksykanina, który przeżywa to jako terapię po tym, jak obwinia się o śmierć młodej kobiety pracującej jako strażak. Ona to Raquel, mieszkanka Madrytu z cierniem na duszy, że nie odniosła sukcesu w muzyce i która ma wziąć ślub, jest samotną pielgrzymką na wieczorze panieńskim.

Zaprzyjaźnią się z młodymi ludźmi z innych krajów, którzy sześć lat później znów się spotkają” – opowiada aktorka. I trzecia podróż, którą odbywają mając 45 lat. Ich przyjaźń ewoluuje i oni też. Cykl mówi o stracie, miłości, złamanym sercu, pojednaniu… Skłania nas do refleksji nad tym, co jest w życiu ważne; z grubsza, że ​​dociera do serc ludzi”.

Krajobrazy, trasa są kluczowe. „ Na początku byłem sceptyczny co do duchowości i magii, o której mówili koledzy, którzy już to robili” – wspomina aktor. „Ale doświadczyliśmy dwóch bardzo wyjątkowych rzeczy, które sprawiły, że zobaczyliśmy, że to nie to samo, przejść 300 czy 500 kilometrów przez Camino de Santiago, jak w innym miejscu… Ten ślad pozostawiony przez tysiące ludzi od wieków wkradł się w nas”.

premiera 3 dróg

Rok 2000. Roberto rozpoczyna Camino de Santiago, zostawiając swoją dziewczynę Valentinę w Meksyku, przeżywając traumę z powodu zdarzenia w jego pracy jako strażaka. Po drodze spotyka Raquel i Yoon Soo, którzy dzięki pasji do muzyki nawiązują wyjątkowy związek. Kończą razem wyprawę już jako przyjaciele w Santiago. W kolejnych rozdziałach powtarzają swoją pielgrzymkę w 2006 i 2021 roku, dojrzali i zaszły zmiany w ich życiu

Sprawdź także  Papás por encargo: emocjonujący serial, który pokaże wartość miłości

80 procent w języku angielskim

Od pierwszej chwili byliśmy pewni, że chcemy liczyć na Álexa, za jego oddanie w Vivir sin permiso” – mówi Mamen Quintas z Ficción Prod.–. A kiedy powiedziałem mu, że jego postać będzie Meksykaninem, nie wahał się studiować problem”.

Wszyscy to wypracowaliśmy” – argumentuje aktor. Alberto Jo Lee musiał nauczyć się grać na instrumencie i Verónica będzie sama zaskoczona, jak dobrze potrafi śpiewać ”. Jego partnerka dodaje: „Z Álexem angażujesz się, a to świetna zabawa. Musi robić komedię”.

Zadebiutowali w tym samym roku w telewizji, 2003, on w Hospital Central ; ona w Una nueva vida.. To trzecia seria Veróniki w języku angielskim po Fortitude (Sky) i Trust (FX) oraz druga praca Álexa po X-Men: First generation. Oboje próbują teraz wyjść poza aktorstwo; właśnie nakręciła swój drugi film krótkometrażowy, Venga a nosotros tu Reino , a on przygotowuje scenariusz o życiu Saúla Armendariza, Cassandro , homoseksualisty, byłego uzależnionego i króla meksykańskich zapasów: „ Zobaczyłem film dokumentalny o nim i jego zwycięstwach, które mnie urzekły”.


3 ścieżki

W tej chwili Álex oczekuje na premierę filmu Fuimos canciones, z Maríą Valverde w Netflix a Verónica, Fuimos canciones Maríi Ripoll i  Donde caben dos Paco Cabello.

Teraz ich chemia będzie widoczna w 3 caminos, w ponad 240 krajach dzięki Amazon Prime Video , a następnie w TVG, zbiegając się z Xacobeo’21 – Rokiem Świętym, w Santiago, 25 lipca, w niedzielę. który potrwa do końca 2022 roku.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź