Więc ćwiczą! Anahi, Christopher Uckermann i Christian Chávez pokazują postępy przygotowań do koncertu RBD


Członkowie podzielili się procesem twórczym swojej wirtualnej prezentacji


Niewątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych wirtualnych prezentacji roku jest ta, którą Anahí, Christopher Uckermann, Maite Perroni i Christian Chávez zaprezentują w sobotę 26 grudnia (w Polsce 27 grudnia). Wykonają wtedy największe hity grupy RBD. Ale tym razem ukazała się zapowiedź tego, jaki będzie ten .

Za pośrednictwem konta Danna Prensa na Instagramie opublikowano różne filmy, w których  ćwiczy kroki taneczne piosenki Un poco de tu amor z  Christopherem Uckermannem . Na klipie widać, że z powodu pandemii oboje noszą maski na twarzy, aby uniknąć możliwego zakażenia.


https://www.youtube.com/watch?v=rNRp0D0ZMMg&ab_channel=RebeldeporSiempre

Ale to nie wszystko, ponieważ ukazało się również wideo, na którym Christian Chávez ćwiczy choreografię do piosenki Bésame Sin Miedo i .dzieli się procesem twórczym

Czwórka, która będzie częścią hołdu, podzieliła się procesem przeprowadzenia wspomnianego koncertu i za pośrednictwem kanału YouTube Ser o parecer pokazało scenę, na której odbędzie się prezentacja i opowiedzieli o tym, co oznacza dla nich to . jak również wydanie piosenki Siempre he estado aquí.


RBD fot. Instagram
Anahí, Christian Chávez, Christopher Uckerman, Dulce María, Alfonso Herrera 2020/ Zdjęcie: Instagram Anahí

„To poruszyło nas wszystkich o bardzo zatwardziałych sercach, jest to piosenka, która opisuje nas, opisuje serce każdego, a także wielu z Was, którzy tam są, wiem, że jest to piosenka, którą zawsze będziemy sobie poświęcać i chcę wam powiedzieć Dziękuję za udział w tej uroczystości ”- powiedziała podczas rozmowy z kolegami.Skomentowali również, że będą tęsknić za obecnością Alfonso Herrery i Dulce Maríi, którzy nie wezmą udziału w tym wirtualnym koncercie.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź