Tak wygląda William Levy jako „Sebastián”, serce nowej wersji „Café con aroma de mujer”


40-letni wraca do telenowel


William Levy zaskoczył ujawniając, że był w Bogocie, , bardziej gotowy niż kiedykolwiek, aby wznowić karierę w telenowelach udziałem w ’u Café con aroma de mujer. Wraca więc do początków, do melodramatów po 7 latach nieobecności z aktorkami Laurą Londoño i Carmen Villalobos.

Od tego czasu kubański nie przestaje udostępniać na swoich portalach społecznościowych szczegółów na temat swojego udziału w tej produkcji Canal RCN i Telemundo, gdzie zagra „ Sebastiána Vallejo”.

Teraz, wkrótce po rozpoczęciu nagrywania tej powieści, aktor udostępnił pierwsze zdjęcia ze swojej pracy w projekcie, w których pochwalił się wyglądem , który będzie miał jako łamacz serc tej telenoweli, napisanej przez librecistę Fernando Gaitána.PREZENTUJE SWÓJ WYGLĄD

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie 40-letni aktor wywołał prawdziwe poruszenie wśród swoich ponad 7 milionów obserwujących, publikując kilka migawek, na których pozuje w stroju, który będzie nosił, aby uosabiać `Sebastiána’ pośrodku plantacji kawy, która będzie jedną z głównych scen tej fabuły.

Na paru obrazach, które William umieścił, aktor wygląda równie przystojnie jak zwykle w jasnoniebieskiej koszuli, którą nosił lekko rozpiętą, kawowym kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych zwisających z jego koszuli.

„Które wolisz 1 czy 2?” Zapytał w opisie posta  opublikowanego we wtorek 8 grudnia, w którym chwali się swoim wiejskim wyglądem.Publikacja aktora natychmiast przerodziła się w odwieczną miłość do `Gavioty’, która wywołała falę reakcji ze strony jego fanów i kolegów z medium artystycznego, którzy w ponad 19 tysiącach przekazów dają mu znać, jak szarmancko wygląda i jak są podekscytowani wiedzą że ożywia swoją wersję tej kultowej postaci, którą po raz pierwszy zagrał Guy Ecker w 1994 roku.

Sprawdź także  7 nowych serii, które pojawią sie na Movistar+ w 2022

Ta produkcja wzbudza wielkie oczekiwania i oznacza jego na mały ekran.  powiedział w wywiadzie opublikowanym przez El Universal z Kolumbii: „ To projekt z dużą ilością kolumbijskiego smaku, cieszę się, że jestem jego częścią, że nie to tylko historia doceniona w Kolumbii, ale świetne odniesienie w telewizji na całym świecie ”.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź