SYLWESTER 2020: tych utworów nie powinno zabraknąć na liście odtwarzania


Od 'Jerusalema' do 'Tú me dejaste de querer'


Wiemy, że w sylwestrową noc będzie tęsknić za wieloma osobami, które nie będą mogły usiąść przy stole, nie będzie masowych imprez i będziemy musieli cieszyć się małymi zgromadzeniami. Ale to nie znaczy, że nie może to być wyjątkowa i wyjątkowa noc artystów, którzy towarzyszyli nam przez te 365 dni w roku.


JerusalemaMaster KG i Nomcebo

Ta piosenka musiała znaleźć się na szczycie listy i choć naprawdę chcemy zatrzasnąć drzwi roku 2020, musimy pamiętać, że hymnem, który w tym roku przywrócił nam nadzieję, była Jerusalema


Bichota – Karol G

To był 31 grudnia 2019 roku, kiedy Tusa zabrzmiała bardzo głośno na wszystkich dyskotekach na świecie. Na tego sylwestra przyszła kolej na Bichotę , nową piosenkę Karola G , wesołą i chwytliwą piosenkę, która bez wątpienia sprawi, że rok 2021 rozpocznie się stylowo, nawet jeśli świętuje się go w domu.


Rojo – J Balvin

Jeden z największych sukcesów tego roku, to trzeci singiel z najnowszego albumu Colores, J Balvina. Romantyczna i bardzo chwytliwa piosenka, która w ognistym rytmie artysty staje się obowiązkowa na sylwestrowej liście odtwarzania


Blin Blin – Bad Gyal

W tym roku 2020 Katalończyk dał nam Blin Blin , piosenkę, która zawdzięcza swoją nazwę wszystkiemu, co świeci . „Od kryształków zdobiących kolczyki, pasek lub sandały po brokat, który nakłada się na makijaż” – powiedziała piosenkarka. Ponieważ jesteśmy pewni, że w tym nowym roku będziemy błyszczeć, ta piosenka musi znaleźć się na liście.


Demasiadas mujeresC.Tangana

Podróż z głębokiej Hiszpanii do świata trap, oto co proponuje C.Tangana w Demasiadas mujeres , z tekstami przypominającymi wszystkie kobiety, które naznaczyły go w jego życiu, piosenkarz łączy miejskie brzmienia z innymi tradycyjnymi dźwiękami. Kornety i bębny zespołu Rosario de Cádiz mają swoje miejsce w tej piosence, podobnie jak melodia Campanera  de Joselito . Prawdziwy sukces, który umieścił C. Tangana na szczycie.


Vida de rico – Camilo

Romantyczna piosenka, którą możesz podzielić się z najbardziej wyjątkową osobą, którą masz u swojego boku. W tym temacie Camilo proponuje cieszyć się małymi przyjemnościami życia i dziękować za to, co mamy. Bez wątpienia singiel, który podnieci Cię i spojrzysz na życie z prostszej perspektywy.


La tirita – Belén Aguilera i Lola Indigo

Belén Aguilera i Lola Indigo są odpowiedzialne za przyniesienie nam jednego z największych sukcesów roku 2020Band-Aid to piosenka, którą z pewnością wielu ludzi powinno usłyszeć. Z ognistym rytmem i tekstami. Bardzo potrzebna piosenka!


Hawái– Maluma

Ta piosenka była nie tylko jednym z największych hitów lata , ale nawet teraz odnosi sukcesy. Romantyczna ale śmiała i chwytliwa piosenka.


Relación remixSech, Daddy Yankee, J Balvin, Rosalía y Farruko

Z takiego połączenia jak Sech , Daddy Yankee , J Balvin, Rosalía i Farruko, tylko jedna taka piosenka mogłaby powstać. Pieśń umocnienia, abyśmy w noc 31-go grudnia mogli pożegnać się ze wszystkim, co nas zraniło i wreszcie przejąć kontrolę nad naszym życiem.


La jeepeta – Nio Garcia, Brray, Juanka, Anuel AA i Myke Towers

Z bardzo żywym rytmem i najodważniejszymi tekstami, ta piosenka będzie odpowiedzialna za nadanie wieczorowi pikantnego akcentu, nawet jeśli uroczystość odbywa się w domu. Bez wątpienia jest to jedna z piosenek, które podobały nam się najbardziej latem, i dlatego zasługuje na czołowe miejsce na naszej liście.


Mil tequilas– Chema Rivas

Romantyczna i słodka piosenka , która sprawi, że nie będziesz mógł przestać tańczyć i śpiewać tych pięknych tekstów. Chema Rivas zadebiutował na scenie muzycznej tą wspaniałą piosenką, która towarzyszyła nam przez cały rok, więc bez wątpienia powinna znaleźć się na naszej playliście.


Se iluminaba – Fred de Palma i Ana Mena

Ta piosenka zdołała pozycjonować się jako druga najczęściej słuchana piosenka w Hiszpanii w 2020 roku. Nic dziwnego, z bardzo żywym rytmem i chwytliwymi i odważnymi tekstami, ta piosenka sprawiła, że ​​trochę poprawiała nastrój tych dni.


Esa carita – Juan magan i María Isabel

Tylko jedna taka piosenka mogłaby wyjść z tego duetu artystów, Esa carita to piosenka, która ukazała się w lecie. I właśnie w tym temacie spotykają się najlepsi z dwóch śpiewaków: Juan Magán i Maria Isabel, aby zaoferować niezrównaną muzykę.


Tú me dejaste de querer – C. Tangana

„El Madrileño” zaskoczyło nas w tym roku swoją najbardziej romantyczną stroną , „nastrojem”, do którego nie byliśmy przyzwyczajeni, ale który bez wątpienia kochamy. Wraz z El niño de Elche i La Húngara C. Tangana proponuje swoją najbardziej wrażliwą piosenkę, która bez wątpienia umieściła go na szczycie i uwielbiamy ten hit. 


A na zakończenie kilka kolaboracji The Black Eyed Peas i latynoskich artystów:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *