’Selena: la serie': co wiadomo o drugiej części serii Netflix


Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące drugiej części


Abonenci Netflix i fani Seleny Quintanilla chcieliby zobaczyć więcej „Selena: La Serie”, która stała się hitem na platformie streamingowej od czasu premiery 4 grudnia, pomimo słów krytyki.

Pierwsza część cyklu gwiazdy Tex-Mex, która śpiewała także rancheras, meksykańskie cumbia, ballady i latynoski pop, składa się z dziewięciu rozdziałów, które opowiadają o początkach Seleny i jej drodze do sławy. Serial znalazł się na pierwszym miejscu Netflixa w takich krajach jak m.in. Meksyk, Chile, Peru, Argentyna, Kolumbia.Wielu obserwujących Quintanilla Pérez i nową serię biograficzną zastanawia się, kiedy zostanie wydana i o czym opowie „Selena: La seria” w drugiej części. Fani nie przestają pisać na oficjalne konta społecznościowe serialu, prosząc o szczegóły dotyczące kolejnych rozdziałów

CO WIADOMO O DRUGIEJ CZĘŚCI

Wcześniej zarówno Netflix, jak i Campanario Entertainment – producenci serialu – oraz rodzina Seleny Quintanilla informowali, że serial piosenkarki zostanie podzielony na dwie części: 20 odcinków. Pierwsza miała dziewięć, więc druga będzie miała pozostałe 11.

Wieloletni fani Seleny oraz ci, którzy znają jej historię wiedzą, że w drugiej części nadejdą najbardziej dramatyczne momenty w karierze i życiu Amerykanki meksykańskiego pochodzenia zamordowanej 31 marca 1995 roku.

Christian Serratos, aktorka, która gra piosenkarkę w filmie „Selena: La serie”, kilka tygodni temu potwierdziła „LA Times”, że zdjęcia do drugiej części zostały już zakończone. Oznacza to, że druga część jest prawdopodobnie w fazie postprodukcji.

Jeśli chodzi o obsadę, pozostali aktorzy z pierwszej części serii.Co do daty premiery, Netflix nie potwierdził premiery kolejnych odcinków serialu, ale ma to nastąpić w drugiej połowie 2021 roku. Czy platforma streamingowa zaskoczy fanów Seleny premierą drugiej części serialu w pierwszych miesiącach przyszłego roku?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *