Sebastián Yatra: Wszystko, co musisz wiedzieć o serialu piosenkarza


Bardzo podekscytowany, Sebastián Yatra podzielił się ze swoimi fanami kilkoma szczegółami dotyczącymi serialu telewizyjnego, który zamierza nagrać i który oznacza jego debiut aktorski


Sebastián Yatra podzielił się ze swoimi obserwatorami na swoim oficjalnym koncie na Instagramie niektórymi szczegółami serialu telewizyjnego, który zamierza nagrać, a to oznacza jego debiut aktorski.

Platforma Netflix ma w rękach inny projekt, w którym z talentem Meksykanina Manolo Caro , autora „La casa de las flores” i najnowszego „Alguien tiene que morir” przygotowuje pierwszą hiszpańską serię muzyczną.

Produkcja nosi tytuł „Érase una vez… pero ya no”. 26-letni Kolumbijczyk nagrał wideo i wyjaśnił, że jest bardzo podekscytowany tym wszystkim. Ponadto Sebastian codziennie się uczy, bo chce zostawić całą swoją duszę na planie.

Yatra czuje się bardzo szczęśliwy, mogąc współpracować ze wspaniałymi aktorami, takimi jak Rossy de PalmaAsier EtxeandiaNia CorreiaMariola FuentesItziar CastroDaniela Vega i Mariana Treviño .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *