Poncho Herrera zaskakuje i wita „oficjalnie” Nico


Bohater „El baile de los 41” opublikowali zabawne i czułe zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, aby podzielić się swoją radością z przyjęcia najnowszego członka rodziny


Alfonso Herrera zaskoczył wszystkich swoich fanów radosną wiadomością, że do jego rodziny dołączył nowy członek. Poprzez zabawne i piękne zdjęcie „oficjalnie powitał” Nico, dziękując mu za uratowanie jego 2020 roku i nadanie mu bardziej niż zabawnego przydomka: Pandemia.

Tak więc Dulce María nie była jedyną byłą członkinią RBD, która miała „wizytę bociana”, chociaż, jak zauważyła Ximena Herrera w swojej odpowiedzi na publikację aktora: „Jaki strażnik!”. W istocie tylko krąg najbliższy Poncho wiedział o tym słodkim oczekiwaniu.

 Ten rok zostanie przez wielu zapamiętany jako jeden z najgorszych w historii. Dla mnie rok 2020 został przez Ciebie uratowany. Witaj Nico, nadal nie wiemy, dlaczego wybrałeś tę rodzinę! Alias ​​„Pandemic” napisał Alfonso Herrera

Reakcje były natychmiastowe i potwierdziły, że tylko jego krewni byli jedynymi, którzy wiedzieli, że NicoMaite Perroni napisała: „! OMG Już Gratulacje @ponchohd #WelcomeNico ”. Dołączyły do ​​niej inne gwiazdy, by życzyć dziecku wszystkiego najlepszego.David Pablos, który wyreżyserował Herrerę w swoim najnowszym filmie El baile de los 41 , napisał: „Mój siostrzeniec”; na co Alfonso odpowiedział wylewnym „rzeczywiście”. Kilka minut później reżyser poprawił: „poprawka, moi siostrzeńcy”, bo na zdjęciu pojawia się też Daniel , pierwszy syn Poncho .

W wywiadzie dla Quién były członek RBD mówił o tym, czym jest dla niego ojcostwo i jak, po bardziej pozytywnej stronie pandemii koronawirusa , konieczne zamknięcie zbliżyło go do rodziny, która jest teraz większa: „Rozmawiałem z moją żoną, widzieliśmy, jak mijają dni, jak wyglądały inne, w które byliśmy w pełni zaangażowani.

Sprawdź także  Victoria Ruffo zaskakuje radykalną zmianą wyglądu

„Mieliśmy plany, które musieliśmy poczynić. Po wszystkim, co przeżyliśmy, bardzo zależy nam na doświadczeniach, eksperymentowaniu, zrobieniu tego odpowiedzialnie. Nie ma instrukcji, aby doświadczyć takiej sytuacji (pandemia koronawirusa ), Ona nie istnieje, jak wszystko inne, (z żoną) mieliśmy swoje wzloty i upadki ”- powiedział Alfonso .

Z wywiadem przeprowadzonym 20 października, w ramach uruchomienia Nescafé Taster’s Choice, Herrera był szczery i wyjaśnił, że ​​„Miałem też wielki dar spędzania więcej czasu z moją rodziną, z moim synem, z żoną, wiele razem pracowaliśmy. ”

Alfonso powiedział, że podczas kwarantanny jego rodzina skorzystała z okazji, aby „odkryć siebie na nowo … Powoli wszystko zaczyna się ruszać i to sprawia mi wielką przyjemność”. Herrera skomentował, że „kwarantanna i wszystko, co się z tym wiązało”, nauczyło go cierpliwości i rozumienia różnych rzeczy.Udostępnij

Zostaw odpowiedź