Poncho Herrera i Dulce María zareagowali zaskakująco po spotkaniu RBD.


Byli członkowie grupy nie wahali się wspierać Anahí, Maite Perroni, Christiana Cháveza i Christophera Uckermanna w ich ostatnim koncercie


Kilka miesięcy temu fani RBD otrzymali jedną z najbardziej wyczekiwanych wiadomości: koncert z okazji ponownego spotkania członków popularnej grupy, która odniosła wielki sukces dzięki telenoweli „Rebelde / Zbuntowani ”.

Jednak nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ później okazało się, że nie wszyscy członkowie zjednoczą się razem, ponieważ Alfonso Herrera i Dulce María zrezygnowali z powodów prywatnych, zamiast być częścią projektu.

W ten sposób AnahíMaite PerroniChristian Chávez i Christopher Uckermann zaprezentowali koncert RBD, który odbył się 26 grudnia za pośrednictwem streamingu, a który okazał się bardzo udany.

Chociaż Poncho Herrera i Dulce María nie byli obecni na imprezie, nie mogli nie być obecni ze swoim wsparciem dla byłych kolegów z zespołu.

Zdecydowali się opublikować kilka wiadomości wsparcia na swoich portalach społecznościowych, gdzie pokazali koleżeństwo, jakie nadal czują do znajomych z RBD.

Ze swojej strony Poncho Herrera , który dopiero co został ojcem po raz drugi, udostępnił na profilu na Twitterze wiadomość, za pomocą której pokazał, że będzie świadomy pracy swoich byłych kolegów.Ze swojej strony Dulce María, która właśnie zadebiutowała jako matka, również o tym wspominała i opublikowała wiadomość, w której podziękowała fanom RBD za wsparcie, jakie udzieliły grupie, której wciąż czuje się częścią.

„Mam nadzieję, że dla całego pokolenia Rebelde spodoba ci się wspominanie tylu historii i piosenek, a które podtrzymują twoją miłość. Wiesz, że chociaż nie mogę być fizycznie ze względu naten etap mego życia, moja wdzięczność jest z Tobą od pierwszego dnia i sercem ZAWSZE będę częścią RBD ”- napisała aktorka i piosenkarka.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *