Paulina Goto zostanie mamą… ale tylko w serii!


Meksykańska aktorka wystąpi u boku Ludwiki Palety w Madre solo hay dos, nowym serialu od Netflix, który zadebiutuje 20 stycznia na popularnej platformie streamingowej


Paulina Goto zrewolucjonizowała sieci społecznościowe we wtorek, udostępniając publikację na Instagramie, w której zasugerowała, że ​​czeka na maleństwo.

„Jestem podekscytowana tą nową przygodą. Jestem taka szczęśliwa” – napisała młoda meksykańska aktorka i piosenkarka wraz z USG dziecka, które podobno było w ciąży.

Różne media wkrótce powtórzyły tę wiadomość z nagłówkami, takimi jak „Paulina Goto ogłosiła, że ​​jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem z Rodrigo Savalem”.Bohaterka udanych telenoweli, takich jak Un camino hacia el destino – Droga do szczęścia, zaczęła zbierać gratulacje od swoich fanów i współpracowników.

„Moja piękna miłości, gratulacje”, Silvia Navarro nie musiała długo komentować.

„Gratulacje Pau, jakie emocje” – skomentowała Ariadne Díaz.

Wielu nie wiedziało, że jej 'ciąża’ była w rzeczywistości strategią promocyjną, aby zapowiedzieć kolejną premierę jej pierwszego serialu dla NetflixMadre solo hay dos, w której dzieli się sceną z Ludwiką Paletą.„To wielka przygoda, z której jestem bardzo podekscytowana. Mój nowy serial Netflix obok Ludwiki Palety, Madre solo hay dos. Dziękuję wszystkim za życzenia. Seria. Co za wzruszenie – wyjaśniła 29-letni aktorka w innej publikacji.

Seria zadebiutuje na popularnej platformie streamingowej 2 stycznia.

Udostępnij
Sprawdź także  'El Internado: Las Cumbres': ma już datę premiery w Amazon Prime Video

Zostaw odpowiedź