Ozuna, Sech, Jessie Reyez, Christian Chavez i inni latynoscy artyści ujawniają, które piosenki uratowały ich 2020 rok


Niezależnie od tego, czy byłeś muzykiem, który zachwycał sąsiadów koncertem na balkonie, czy robiłeś najlepsze weekendy w kwarantannie, oglądając wirtualną transmisję na żywo, nie ma wątpliwości, że muzyka stała się w tym roku ucieczką od rzeczywistości kryzysu koronawirusowego


Jak muzyka pomogła artystom? Niektórzy z nich mieli swoje ulubione kawałki na te dni

Tainy wybrała albumy Bad Bunny’ego, muzykę J Balvina i Ozuny oraz cały album Cazzu. „Jej piosenka„ Miedo ”jest jedną z moich ulubionych” – mówi.

Sech twierdzi, że jego piosenka „Relacion” była powtarzana podczas całej kwarantanny, podczas gdy Luis Fonsi preferował R&B z lat 90. „Cofnąłem się w czasie. Słucham nowoczesnej muzyki, ale teraz jestem w dziwnym, retro klimacie ”- mówi Fonsi.

Sprawdź więcej odpowiedzi poniżej.


BANDA MS: „Que Maldición,„ Somos Lo Que Somos ”i„ Cerrando Ciclos ”. Te trzy piosenki z pewnością uratowały nam rok ”.


CHRISTIAN CHAVEZ: „Musiałbym powiedzieć„ Salvame ”RBD, ponieważ potrzebowałem kogoś, kto uratuje mnie przed kwarantanną i rokiem 2020.”


GERARDO ORTIZ: „Och, wow! Podczas kwarantanny słyszałem tak wiele różnych piosenek, od Daddy Yankee po Banda MS, ale musiałbym powiedzieć „Mamacita” w wykonaniu Black Eyed Peas i Ozuny”.


JESSIE REYEZ: „ Często słucham Boba Marleya. Jego muzyka po prostu podnosi mnie na duchu. Za każdym razem, gdy czułam się samotna, słuchałam „Is This Love” ”.


OZUNA: „Moim artystą jest Romeo Santos. Lubię słuchać latynoskich hitów ze starej szkoły Romeo, Enrique Iglesiasa, salsy Hectora Lavoe, wszystkiego po trochu ”.


SECH: „Jest ich tak wiele, ale„ Relacion ”jest tak ważną piosenką w mojej karierze. Remiks jest czymś bardzo spektakularnym i spełnił wszystkie moje oczekiwania ”


TAINY: „Każdy wydaje dużo muzyki od albumu Bad Bunny’ego po wszystko, co robi J Balvin. Powtarzam album Cazzu, jej piosenka „Miedo” jest na szczycie listy”.


WISIN: „Poza tym, że został zmiksowany w moim studio to naprawdę uwielbiam album Ozuny „Enoc ”. To bardzo kompletny album. Słucham go codziennie. ”


YANDEL: „„Dembow 2020” z Rauwem Alejandro. Wydałem go pierwotnie w 2003 roku, ale podoba mi się nowa wersja, ponieważ przywraca mi wspaniałe wspomnienia z początku mojej kariery ”.


Artyści udzielali swoich odpowiedzi Billboard

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *