Mediaset przygotowuje „El Emerito”, serial o ostatnim etapie panowania Juana Carlosa


zostanie nakręcony z Mandariną Producciones i będzie częścią fabularnych projektów grupy na 2021 rok


España powraca do serii biograficznych. Grupa ogłosiła w ten piątek   , we współpracy z Mandarina Producciones ( Señoras del (h) AMPA , Piratas, Mi gitana ), o ostatnim etapie panowania Juana Carlosa I i jego następcy na czele centrali państwowej.

skupi się na jego postaci, zawsze medialnej, w ostatnich latach, w których reprezentował państwo, oraz w warunkach kryzysu postekonomicznego, który rozpoczął się w 2008 roku i pozostawił głębokie piętno na hiszpańskim społeczeństwie.

Równolegle do tej produkcji España przygotowuje  dokumentalny we współpracy z Unicorn Content, kolejną firmą produkcyjną wchodzącą w skład Grupy Mediterráneo Mediaset España.

będzie składał się z sześciu części i będzie dotyczył życia osobistego, emocjonalnego i politycznego Juana Carlosa I od jego dzieciństwa do dnia dzisiejszego poprzez archiwalne zdjęcia i wywiady z osobami z jego najbliższego kręgu (byłymi współpracownikami rodziny królewskiej, osobistymi przyjaciółmi i arystokratami); politykami i byłymi premierami Hiszpanii; oraz renomowanymi dziennikarzami i ekspertami z Casa Real.


„Felipe y Letizia”Nie będzie to pierwszy raz, kiedy realizuje się produkcję o Don Juanie Carlosie od czasu, gdy w październiku 2014 roku Telecinco wyemitowało El Rey, pierwszą biografię króla.

Trzyczęściowy , odtworzył życie Juana Carlosa I od jego przybycia do Hiszpanii w wieku dziesięciu lat do początku jego panowania, z osią narracyjną skoncentrowaną na intensywnych relacjach monarchy ze swoim ojcem, Don Juanem de Borbón, o trudnościach, przez które musieli przejść, dopóki Franco nie sfinalizował warunków swojej sukcesji, oraz o napięciu, które między nimi generowała niepewność co do ciągłości dynastii.

W reżyserii Norberto López Amado i ze scenariuszem Santosa Mercero,  Fernando Gil zagrał go w dorosłości, a aktorzy Enrique Aragonés i Patrick Criado dali życie Juanowi Carlosowi, odpowiednio, jako dziecku i nastolatkowi.

Sprawdź także  5 powodów, dla których Diego Boneta jest jednym z najlepszych aktorów swojego pokolenia

Podobnie, w Mediaset premierę miał również film telewizyjny Felipe y Letizia w dwóch rozdziałach, który przedstawiał sentymentalny związek Felipe de Borbón ( Fernando Gil) i Letizi Ortiz (Amaia Salamanca), historię miłosną, która wywołała zdumienie, a także wzbudziła ciekawość. ponad czterech milionów widzów.


Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź