FoQ: el reencuentro fot. Atresplayer

Maxi Iglesias o 'FoQ: el reencuentro’: Nie spotkaliśmy się z powodu ego


Aktorzy rozmawiali o dwóch specjalnych rozdziałach i o tym, co to dla nich oznacza


 zorganizowała konferencję prasową  z dyrektorami sieci i firmy produkcyjnej oraz głównymi aktorami:  ,  , , Adam Jezierski,  ,  , , , , , , i  .

Podali szczegóły dotyczące dwóch specjalnych rozdziałów, które zostaną wyemitowane 27 grudnia i 3 stycznia i które będą „ostatnim szlifem” serii, która naznaczyła pokolenie. Tak opisała to Sonia Martínez, dyrektor Buendía Estudios: „Są to dwa rozdziały, aby przypomnieć sobie, jak to było i podziękować ludziom, którzy towarzyszyli nam przez tak długi czas. Sprawimy, że będą bardzo szczęśliwi, będą się śmiać, płakać, cieszyć się … . Bardzo ważne było, aby wszyscy nie zawiedli ”- powiedziała.

Oprócz ujawnienia, że ​​był to ukłon w stronę Compañeros i że są „otwarci” na fakt, że jeśli to zadziała, firma może rozszerzyć projekt o kolejne


: „Byliśmy rodziną i znowu staliśmy się”

Z obsady, Andrea Duro jako pierwsza zastanawiała się nad projektem: „ To był bardzo ważny okres w naszym życiu, dał nam wiele na poziomie zawodowym i osobistym. Byliśmy rodziną i ponownie staliśmy się nią, kręcąc te dwa rozdziały. Jest pełny zaskoczenia, dla niektórych to kolejna nowość. Byliśmy bardzo szczęśliwi ”, powiedziała podekscytowana.

podążył za nią: „Cieszę się, że jestem częścią tego daru. Jest to broszka, którą dajemy z całą miłością i entuzjazmem, za to, czym była, za to, co nadal jest punktem odniesienia. Jestem dumny, że mogłem do tego wnieść swój wkład”.

Z grona pedagogicznego przemówiła również : „Fascynujące jest dla mnie to, że 10 lat później nadal się tym interesuje. Zrobiono to dobrze. To czysta magia telewizji, że coś, co zostało zrobione dekadę temu, jest przyjmowane z otwartymi ramionami. Wygląda to na cud ”.

określił to również jako „prezent”: „W tym roku, w którym świat się zatrzymał, nie wiedzieliśmy, czy wrócimy do pracy, a kiedy do mnie zadzwonili, była to wielka radość. Tym bardziej, że robię to z ludźmi, których kocham, gdzie zaczynałem i z tym charakterem, który dał nam tak wiele. „


zwrócił uwagę, że „do dziś” nadal otrzymują „wiadomości z całego świata, które chwalą serial”. Podczas gdy Javier Calvo podkreślał znaczenie „prawdy” w serii: „ Ponad 10 lat temu byłem zagubionym nastolatkiem, który nawet nie znał swojej kondycji seksualnej, odkrywałem to w serialu. Teraz możesz również zobaczyć, jak to jest zjednoczyć się”. W jego przypadku nie chciał podawać więcej szczegółów na temat swojego powrotu, ponieważ jego postać zmarła w ostatnim sezonie.

„Orgie nie są zbyt przyjazne dla COVID”

Zapytani, czy na tym zjeździe również „związali się ze wszystkimi”, jak niektórzy z nich wyznawali dawno temu, odpowiedzieli, że w środku pandemii nie było to możliwe: „Orgie nie są zbyt przyjazne”, powiedzieli ze śmiechem, podczas gdy inni zapewniali że „jak tylko się da, to wiejski dom”.

Jeśli chodzi o to, czy spotkali się prywatnie w ciągu tych lat, Iglesias zastanawiał się nad tym co nastało: „Nie było to łatwe, ponieważ wszyscy mamy sprawy do załatwienia, istnieje wiele dużych ego, rzeczy, które mogą was rozdzielić i zbliżyć do innych ludzi” – powiedział. odnosząc się bardziej do części ludzkiej niż zawodowej. „ Przez te lata przechodziliśmy przez ten proces. Próbowano go, czasami nie. Są ludzie, którzy nie dzwonili do mnie od 10 lat. Ja też nie”.

Ale bez urazy i raczej rozumiejąc ścieżkę, którą każdy wybrał, Angy dodała, że cieszą się, że wszyscy, zwłaszcza osobiście, dobrze się spisali.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź