’Madre solo hay dos’ pojawi się na Netflix w 2021 roku


Ludwika Paleta i Paulina Goto ogłosiły na swoich portalach społecznościowych, że spodziewają się nowego projektu w 2021 roku. Chodzi o „Madre solo hay dos”.


W tej nowej oryginalnej serii Netflix wcielają się w dwie bardzo różne kobiety, które po uświadomieniu sobie, że ich dzieci zostały zamienione przy narodzinach i pomimo braku wzajemnej sympatii będą musiały opracować plan dostosowania się do nowego życia: stworzyć jedną wyjątkową i dziwaczną rodzinę. 

Madre solo hay dos” to serial dramatyczny stworzony i napisany przez Carolinę Rivera (serial Luis Miguel) i Fernando Sariñana (serial Luis Miguel), w którym zderzają się ze sobą dwie zupełnie różne kobiety, gdy odkrywają, że ich dzieci zostały przypadkowo zamienione po urodzeniu. 

W serialu występują Ludwika Paleta i Paulina Goto, a także Martín Altomaro, Oka Giner, Liz Gallardo, Javier Ponce, Dalexa Meneses i Emilio Beltrán. Producentami wykonawczymi są Carolina Rivera i Fernando Sariñana wraz z Alexisem Fridmanem i Juanem Uruchurtu, którzy produkują poprzez swoją firmę Perro Azul.

Carolina Rivera kieruje zespołem pisarzy, w skład którego wchodzą Fernando Sariñana, Larissa Andrade, Silvia Ortega, Cynthia Fernandez, Carlos Gonzalez Sariñana, Paulina Barros i Laura Villa. Bezpośrednio Fernando Sariñana, Kenya Marquez, Sebastián Sariñana i Carlos González Sariñana. Oryginalną muzykę skomponowali Ximena Sariñana, Dan Zlotnik i Camilo Froideval.

Udostępnij
Sprawdź także  "Quién mató a Sara / Kto zabił Sarę", sezon 2: teoria fanów, która zaskoczyła wszystkich w sieciach

Zostaw odpowiedź