’El internado: Las Cumbres’ nowe, oficjalne zdjęcia


wkrótce wyda restart serii


Zdjęcie ©  

Restart

Na podstawie serialu emitowanego przez Antena 3 w latach 2007–2010, : Las Cumbres rozgrywa się w internacie znajdującym się obok starego klasztoru, położonym w niedostępnym miejscu między górami, całkowicie odizolowanym od świata. Zbuntowane i problematyczne dzieciaki będą żyć pod ścisłą i surową dyscypliną narzuconą przez ośrodek przygotowujący je do ponownej integracji ze społeczeństwem. W otaczającym je lesie kryją się starożytne legendy, wciąż aktualne zagrożenia, które pogrążą ich w szalonych i przerażających przygodach.


Zdjęcie: © Amazon  

Nowa generacja

W tej oryginalnej serii w Amazon  pojawi się nowa generacja aktorów, którzy spróbują podbić najbardziej nastoletnią publiczność. Występują Asia Ortega (Les de l'Hoquei), Albert Salazar (A.K.A.), Daniel Arias (Cuéntame), Daniela Rubio (La caza. Monteperdido), Claudia Riera (Les de l'Hoquei), Paula del Río (El desconocido), Gonzalo Díez (7 días), Carlos Alcaide (Libertad), Sara Balerdi (La línea invisible) i Francisca Aronsson (Hotel Paraíso)


Zdjęcie: © Amazon Prime Video 

Spójrz na Minę El Hammani

Jednym z najlepszych nabytków : Las Cumbres jest Mina El Hammani. Po udanym występie w Elite, grając postać Nadii, aktorka zmieni mundur Las Encinas na mundur jednego z nauczycieli tej tajemniczej szkoły z internatem.


Zdjęcie: © Amazon Prime Video 

Więcej tajemnicy, więcej strachu

Ponowne uruchomienie El Internado jeszcze raz podkreśli napięcie, jakie ma przykuć publiczność. Ta wersja będzie jednak ciemniejsza i mroczniejsza niż oryginalna , jak ujawniła platforma streamingowa.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź