Czy ’ El desorden que dejas’ będzie miało drugi sezon na Netflix?


W nowym miniserialu giganta streamingu występują Inma Cuesta i Bárbara Lennie


Jeden z tych idealnych tytułów na dobry maraton trafił właśnie do NetflixEl desorden que dejasBałagan jaki zostawisz, nowy miniserial platformy strumieniowej, ukazał się w ten piątek, 11 grudnia, gdzie przedstawia abonentom historie pełne tajemnicy i znajomych twarzy.

Inma Cuesta (Arde Madrid), Bárbara Lennie (Magical Girl) i Arón Piper (Élite)  to bohaterowie tego thrillera opowiadającego historię Raquel (Cuesta), nauczycielki, która przyjeżdża do liceum w małej miejscowości gdzie ma zastąpić Virucę (Lennie), nauczycielkę, która popełniła samobójstwo po tym, jak zaangażowała się w spisek pełen kłamstw, gróźb i tajemnic .

Bałagan, który zostawisz, ma to, czego potrzeba, aby wszyscy byli uzależnieni podczas ośmiu odcinków, które składają się na sezon. Czy jest jakaś historia poza tymi epizodami? To jedno z pytań, które zwykle zadajemy sobie, gdy kończymy oglądanie serialu, który nam się podoba. W tym przypadku jednak drugi sezon jest praktycznie niemożliwy .

Czy będzie drugi sezon „El desorden que dejas”?

El desorden que dejas, to telewizyjna adaptacja powieści pod tym samym tytułem autorstwa Carlosa Montero, popularnie znanego jako jeden z twórców Elite. Historia opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce w powieści (zdobywcy Premio Primavera 2020), a zakończenie jest całkowicie zamknięte, więc kontynuacja nie jest obecnie możliwa.

Czy autor mógłby nakręcić kolejną serię, której akcja rozgrywa się w tym samym mieście? Tak. Skupiając się na innych postaciach? Jasne. Ale nie ma tego teraz w ich planach, a historia Raquel i Viruci zamyka się pierwszym i jedynym sezonie El desorden que dejas .

Udostępnij
Sprawdź także  Hiszpania i Blas Canto są na 24 miejscu Eurowizji 2021. Portugalia na 12 miejscu.

Zostaw odpowiedź