Amazon Prime Video: „De viaje con los Derbez” potwierdza drugi sezon


udostępnił film promocyjny z serii, która ukaże się w 2021 roku


Drugi serialu  już się przygotowuje i publiczność będzie mogła go zobaczyć w 2021 roku, ale wydaje się, że dwie osoby nie wrócą na ekran.

To właśnie aktor udostępnił dziś rano promocyjne wideo, w którym, nawiązując do bożonarodzeniowej taśmy „Mi pobre angelito – Kevin sam w domu”, widzimy więc pędzące gwiazdy przygotowujące walizki na wakacje.

Pojawiają się Eugenio, jego żona, aktorka Alessandra Rosaldo i ich córka Aitana, a także ich dzieci Aislinn, José Eduardo i Vadhir, ale dwóch członków brakuje(których widzieliśmy w pierwszej części): Kailani, córka Aislinn i Mauricio Ochmann.Aislinn i Mauricio ogłosili w tym roku separację. Para wzięła ślub w 2016 roku i mają razem córkę.

W pierwszym sezonie, który miał premierę pod koniec 2019 roku, widzieliśmy całą rodzinę podczas podróży do Maroka; a wiadomość o Aislinni Mauricio w separacji ukazał się w marcu, niedawno sam Derbez powiedział „Suelta la zupa”, że ta podróż do Maroka przyspieszyło koniec małżeństwa.

„I tam byliśmy i zacząłem dostrzegać, że było to znacznie bardziej inwazyjne niż się spodziewaliśmy, było bardzo mocne; to było bardzo dobre doświadczenie, bardzo trudne dla całej rodziny, przyniosło pewne konsekwencje, stąd myślę, że pogorszenie stanu relacji Aislinn z Mau ”- skomentował Eugenio.

Teraz, gdy rodzina Derbezów ponownie otworzy swoją prywatność, trzeba wiedzieć, dokąd się udadzą, ale z tego, co napisał Eugenio w swojej publikacji, wydaje się, że będzie inaczej: „Niech głód się zacznie”, opublikował Derbez na Twitterze.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź