Todo lo otro fot. HBO Max

Abril Zamora pisze, reżyseruje i gra w „Todo lo otro”, nowym serialu HBO


Wyprodukowany przez Mandarina, będzie składał się z ośmiu półgodzinnych odcinków


HBO Hiszpania ogłosiło swój nowy oryginalny Todo lo otroAbril Zamora  pisze, reżyseruje i występuje w tej historii, która opowiada o życiu niepewnych siebie trzydziestolatków, nękanych frustracją, którzy próbują kierować swoim życiem w Madrycie, ale nic im to nie ułatwia.

„Szereg relacji osobistych, śmieciowych prac, przypadkowego seksu i imprezowych dni powszednich. Garść błędnych decyzji, które świadczą o późnym okresie dojrzewania, ale także pełna nadziei potrzeba poczucia akceptacji lub znalezienia miejsca, w którym życie nie jest najważniejsze”, wyjaśnia firma w komunikacie prasowym.

w wielu rolach

Aktorka, scenarzystka i reżyserka. Wśród ostatnich dzieł Abril Zamory jako performerki znalazł się udział w serialach Vis a Vis El desorden que dejas , a także w filmie La vida por delante, wraz z Sofíą Loren. Zamora jest także współtwórcą serialu Señoras del hAMPA , do którego wraz z Carlosem del Hoyo napisała scenariusze na cały pierwszy sezon, a w którym wyreżyserowała kilka odcinków. Ponadto napisał kilka odcinków Elite.

Teraz stworzyła tę bardzo osobistą historię, w której gra Dafne, bohaterkę Todo el otro. Dafne ma gównianą pracę, jej chłopak właśnie ją zostawił i na domiar złego odkryje, że jest okropnie zakochana w swoim najlepszym przyjacielu, niezmotywowanym Asturyjczyku granym przez Juana Blanco. David Matarín, Nuria Herrero, Andrea Guasch, María Maroto, Bea de la Cruz, Marta Belenguer, Pepe Lorente i Raúl Mérida uzupełniają główną obsadę, w skład której wchodzą również Miguel Bernardeau i Alberto Casado.

„Zarówno Europe, jak i Mandarina wierzyły w tę historię od pierwszej minuty, więc zamiast podcinać mi skrzydła, dały mi absolutną swobodę opowiadania jej bez ograniczeń artystycznych lub twórczych, wzmacniając mój głos i moje autorstwo, a kiedy piszesz coś tak osobistego, to luksus i radość. To był oczyszczający i cenny proces i chociaż przyprawia mnie o zawrót głowy, czuję się bardzo chroniona przez garstkę wspaniałych profesjonalistów, którzy są również moimi przyjaciółmi. Nie mogę prosić o nic więcej ”, wyjaśnia .

Jak powiedział Miguel Salvat, redaktor naczelny oryginalnego programu Europe w Hiszpanii: „Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać Abril w opowiadaniu tej szczerej, surowej i prawdziwej historii , którą chce pokazać tak, jak chce. Jesteśmy również pewni, że coś takiego nigdy nie zostało zrobione i że ten portret braku bezpieczeństwa zaskoczy wielu naszych obecnych oraz przyszłych klientów ”.

, produkowany przez Campanilla Films SL (część Mandarina) dla HBO Europe, rozpocznie się na początku przyszłego roku i będzie składał się z ośmiu półgodzinnych odcinków, których premiera zaplanowana jest na 2021 rok. Antony Root, Steve Matthew i Miguel Salvat to producenci wykonawczy dla HBO Europe, a Santi Botello jest producentem wykonawczym serialu Mandarina.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź