8 meksykańskich aktorów, którzy triumfowali w zagranicznych serialach


Międzynarodowa publiczność poznała tych meksykańskich ów dzięki ich rolom w popularnych produkcjach telewizyjnych i streamingowych


ma świetnych przedstawicieli w Hollywood dzięki takim postaciom jak i „trójce przyjaciół”: Alejandro González Iñárritu , Guillermo del Toro i Alfonso Cuarón , ale na szczęście duży ekran nie jest jedyną platformą, na której błyszczą talenty. 

W świecie rozrywki, szczególnie w telewizji i transmisji strumieniowej, są także inni Meksykanie, którzy zdobyli ogromne uznanie dzięki swoim rolom w docenianych serialach, od dramatów po filmy akcji i komedie.

Na tej liście podsumowujemy niektóre międzynarodowe programy, których bohaterami są meksykańscy aktorzy. 


Danna Paola


W hiszpańskim serialu (2018) Danna Paola dała życie Lu, młodej kobiecie z wielką zdolnością do manipulowania innymi. Chociaż jej etap w tej serii już się zakończył, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy szkoły Las Encinas i nie jest wykluczone, że w przyszłości będzie miała jeszcze specjalny występ.Projektów, które ma za granicą jest coraz więcej, bo brał udział w tak uznanych produkcjach, jak Sense 8 (2015), telewizyjnej wersji El Exorcista (2016), a wkrótce pojawi się w nominowanym do nagrody Emmy serialu Ozark. (2017).


Jaime Camil


Znamy Jaime Camila z telenowel i komedii romantycznych, które nakręcił w Meksyku, ale to dzięki Jane The Virgin (2014) stał się jednym z najwybitniejszych Latynosów w Hollywood, zdobywając kolejną wiodącą rolę w serialu Broke (2020).


Karla Souza


Karla Souza była już gwiazdą w Meksyku, kiedy zdecydowała się poszukać nowych możliwości w Stanach Zjednoczonych.  How To Get Away With Murder (2014) pozwoliła jej dzielić się ekranem z Violą Davis.


Melissa Barrera


Melissa Barrera to jeden z meksykańskich talentów, która zdobyła miejsce w Hollywood, ponieważ oprócz ról w In The Heights (2021) i nowym filmie Scream (2022), zagrała także w serialu Starz Vida (2018 ).

Sprawdź także  Amazon Music LAT!N rozpoczyna nowy rozdział serii „Mi Historia” z Nicky Jam


przez lata zyskiwał międzynarodową sławę, ale jego rola w Narcos: México (2018) uczyniła go bardziej widocznym. Wkrótce zobaczymy go w serialu opartym na jego postaci z Rogue One (2016).


Eiza Gonzalez


Eiza González ostatnio skłaniała się bardziej ku kinie, ale nie możemy zapominać, że dzięki roli Satanic Pandemonium w serialu From Twilight to Dawn (2014) wyróżniła się w Hollywood.Tak samo jak jego wielki przyjaciel Diego Luna, był już znaną twarzą na całym świecie, ale dzięki Mozart In The Jungle (2014) zdobywał różne wyróżnienia, szczególnie na Złotych Globach.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź