15 najlepszych latynoskich kolaboracji damsko – męskich w 2020 roku


Od Jennifer Lopez i Malumy z ognistym dwuczęściowym singlem „Pa 'Ti + Lonely” do Danny Paoli i Sebastiána Yatry łączących siły w „No Bailes Sola”


The Weeknd & Rosalía, „Blinding Lights” Remix

Nowy remiks to olśniewająca przeróbka, rozpoczynająca się od Rosalíi śpiewającej kultową już hiszpańską zwrotkę otwierającą w wyższym rejestrze niż zwykle, co daje bardziej świetlisty efekt. Kiedy pojawia się The Weeknd, mieszanka wokalna jest przepyszna, ale największy moment „Ah” przychodzi w ostatniej przerwie, kiedy Rosalía i The Weeknd śpiewają swoje codas, odpowiednio po hiszpańsku i angielsku, praktycznie a cappella.


Ecko & Cazzu, »Cama Vacía«

„Cama Vacia” to zaraźliwa trap, zawierająca ogniste freestylowe umiejętności Ecko i niezwykły wokal Cazzu, opowiadająca historię byłej pary, która nieustannie mówi o tym, co poszło nie tak w ich związku. 


Thalía & Myke Towers, „La Luz”

Z pomocą twórców hitów, Myke Towers i Tainy, meksykańska supergwiazda Thalía dostarczyła „La Luz”, hipnotyzujący , w którym balansuje między popem a urban.


Reik & Jessie Reyez, „Lo Intenté Todo”

„Lo Intenté Todo” to ostatnia na EP 20-21 Reika, w której występuje Jesse Reyez, a para ta po raz pierwszy wykonała ten prosty podczas Billboard Latin Music Awards . Tam zaprezentowali eteryczny głos Reyez, który doskonale łączy się z delikatnym wokalem Jesus Navarro w tym utworze.


Danna Paola & Sebastián Yatra, „No Bailes Sola”

Współpracując po raz pierwszy, Danna Paola i Sebastian Yatra wypuścili „No Bailes Sola”, świeży, rytmiczny popowy utwór z chwytliwymi i uwodzicielskimi tekstami. 


Becky G i , „No Drama”

Dwujęzyczny utwór Becky G i Ozuny to banger reggaetón, w którym para tęskni za związkiem, bez dramatu. Zabawny i zaraźliwy beat idealnie współgra ze zręcznymi dwujęzycznymi zwrotkami Becky G i Ozuny.


Jennifer Lopez & Maluma, „Pa 'Ti + Lonely”

Jennifer Lopez i Maluma poderwali internet swoją dwuczęściową współpracą przy „Pa 'Ti” i „Lonely”. Jeden to zaraźliwy w wolnym tempie, a drugi to dwujęzyczna, zmysłowa trap. Obie podkreślają chemię wokalną. Obie są dzikie i ogniste.

Sprawdź także  Amaia Montero jest podekscytowana śpiweając \La Playa' z okazji 20 lecia „El Viaje de Copperpot”

Becky G, Banda MS i Snoop Dogg, „Qué Maldición” Remix

Becky dołączyła do regionalnej meksykańskiej supergrupy i Snoop Dogga, ikony Zachodniego Wybrzeża, przy remixie hiszpańskiego „Qué Maldición”. Melancholijna piosenka, celebrująca zjednoczenie dwóch kultur, organicznie łączy  ę  z hip-hopem, niekonwencjonalne połączenie, które działa na wszystkich artystów zaangażowanych w tę epicką współpracę.


Alejandro Fernández & Mon Laferte, »Que Se Sepa Nuestro Amor«

W towarzystwie tradycyjnych instrumentów, takich jak gitary akustyczne, trąbki, skrzypce i akordeon, Mon Laferte i Alejandro Fernández zebrali się, by nagrać ultra ranchera piosenkę o chęci powiedzenia światu o ich miłości, która była ukrywana zbyt długo. 


Ricky Martin & Carla Morrison, „Recuerdo”

To jest , której potrzebowaliśmy w roku. „Recuerdo” to jedna z najpiękniejszych ballad wydanych w tym roku dzięki rozdzierającym serce tekstom, które wzywają do introspekcji umysłu i duszy.


& Guaynaa, „Se Te Nota”

Artyści z Wenezueli i łączą swoje wokale, tworząc zabawną popowo-miejską piosenkę o zakochaniu się w kimś i pokazaniu tego. Teledysk doskonale oddaje zabawne i dziwaczne osobowości Lele i Guaynaa.


Kany García & , „Titanic”

To debiut reżyserski Evaluny Montaner, teledysk rozgrywa się w pustym basenie wypełnionym jedynie nostalgicznymi tekstami Garcíi i oraz wspomnieniami związku, który z czasem stał się kwaśny, a para staje się oddalona.


Raymix & Paulina Rubio, „Tú Y Yo”

Wyprodukowany przez Raymixa i Sheeqo Beat i zmiksowany przez Armando Ávilę, „Tu y Yo” to elektryzująca cumbia, która opowiada historię dwojga ludzi, którzy lubią się nawzajem, ale mają w głowach doskonały związek w przeciwieństwie do prawdziwego życia. 


Tini & Alejandro Sanz, „Un Beso En Madrid”

W tym utworze do argentyńskiej piosenkarki dołącza hiszpański crooner Alejandro Sanz – spełnienie marzeń Tini. Napisany wspólnie przez Tini, Sanza, Andresa Torresa i Mauricio Rengifo, „Un Beso en Madrid” opowiada historię dawno utraconej miłości w Hiszpanii. 

Sprawdź także  Wykonawca reggaeton Archangel ujawnia, że ​​jego serce jest chore i że ma plamę na mózgu

& Nesi, „Yo Perreo Sola”

„Yo Perreo Sola” ’ego stało się ponadczasowym hymnem dla kobiet na całym świecie dzięki wzmacniającym tekstom i prostemu, ale hipnotycznemu rytmowi, który niesie ze sobą ten hit reggaetón.

Udostępnij

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź