Zmiana terminu premiery 'Marry Me’ z Jennifer Lopez, Malumą, i Owenem Wilsonem

Lopez występuje u boku Owena Wilsona w filmie Universal, który wcześniej miał trafić na duży ekran w Walentynki


Nadchodząca komedia romantyczna  – z udziałem i Owena Wilsona – postanowiła przesunąć datę premiery na wczesne lato, ponieważ Hollywood nadal zmienia swój kalendarz w związku z trwającą pandemią i poniedziałkową wiadomością, że szczepionka może pomóc życiu i handlowi powrót do normalności w marcu lub kwietniu.

Universal ogłosił we wtorek, że nasycony muzyką zmienia datę swojej premiery w kinach z 12 lutego 2021 r. (Początek weekendu walentynkowego) i zamiast tego będzie to 14 maja, zastępując najnowszą animację DreamWorks Spirit Riding Free.

Ten ostatni – któremu nadano oficjalną nazwę Spirit Untamed – ukaże się kilka tygodni później, 4 czerwca 2021 roku.

Wypełniona oryginalnymi piosenkami i latynoskiej supergwiazdy Malumy,  jest oparta na powieści graficznej Bobby'ego Crosby'ego o tym samym tytule, która koncentruje się na supergwieździe pop (Lopez), która chwilę przed poślubieniem swojego narzeczonego, gwiazdy rocka na Madison Square Garden (), dowiaduje się, że zdradzał ją z jej asystentką i spontanicznie reaguje na scenie, a zamiast tego wybiera z tłumu rozwiedzionego nauczyciela matematyki (Wilson), aby się z nią ożenił.

Marry Me reżyseruje Kat Coiro na podstawie scenariusza Johna Rogersa, Tami Sagher i Harper Dill.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź