Umiera aktor z 'El final del paraíso’


Catherine SiachoqueEstefanía GómezCarolina Gaitán i inni aktorzy z udanej telenoweli odnieśli się do tego za pośrednictwem sieci społecznościowych


Kolumbijskie medium artystyczne opłakiwano w piątek aktora i nauczyciela aktorskiego Alfonso Ortiza, który pracował przy udanych operach mydlanych , takich jak La reina del surKrólowa Południa, a ostatnio El final del paraiso , w którym grał Luisa.

Jedną z pierwszych osób, które odniosły się do tego, co się stało, była kolumbijska aktorka Catherine Siachoque , która oprócz dzielenia się obsadą z Ortizem we wspomnianej produkcji hiszpańskiej sieci, była jego uczennicą, kiedy dopiero zaczynała zdobywać sławę w branży.

„Nie będę się męczyć mówieniem tego, rzeczy się dzieją w życiu. Dziękuję , na zawsze dziękuję, dziękuję za tak wiele. Całusy do nieba. Będę za tobą tęskniła” – napisała Siachoque.Nieżyjący już stał się pierwszym nauczycielem aktorstwa dla niezapomnianej antagonistki udanych telenowel, takich jak Tierra de pasiones – Kraina namiętności, Pecados ajenos  – Meandry miłości i Te voy a enseñar a querer.

„Zawsze byłem dumny, że byłem jej pierwszym nauczycielem” – powiedział Ortiz jakiś czas temu w filmie, który sama Siachoque udostępniła w sieciach społecznościowych.

Kolumbijska aktorka Marcela Posada, która była jego partnerką w , również poświęciła aktorowi kilka emocjonalnych słów pożegnalnych, gdy dowiedziała się o jego śmierci.„Jeśli ludzie, którzy przeszli przez twoje życie, wspominają cię z miłością, wdzięcznością i uśmiechem, to dlatego, że twoje życie miało sens i było udane. Alfonso zostawił nam lekcje, dobry przykład, miłość, szacunek, przykład uczciwości. Zawsze byłeś doskonałym partnerem na scenie oraz hojnym i delikatnym nauczycielem. Żyjesz wciąż w naszym życiu i będziesz żył wiecznie we wszystkich pokoleniach ów, których objął Taller Caja de Herramientas. Kochamy cię” – napisała.

Estefanía Gómez , która grała Vanessę w , była kolejnym z członków obsady, którzy smutno zareagowali na wiadomości za pośrednictwem Instagrama.„Nauczycielu, który nauczałeś mnie z miłości, mój pierwszy nauczycielu i przez wiele lat ten, który widział mnie zdezorientowaną oraz zadał sobie trud towarzyszenia mi, a także ten, który dał mi siłę do wiary w moje sny. Dziękuję nauczycielu, zostawiasz wielką pustkę. Zawsze w moim sercu” – napisała kolumbijska aktorka.„Odchodzi wielki, inspirująca istota i bardzo bliska memu sercu. Podziwiam Twoje życie i dziękuję Ci za Twoją bliskość, Twoje hojne słowa, Twoją słodycz, Twoją nieskończoną pasję do tego, co robimy i Twoje odwieczne pragnienie przekazywania i dzielenia się tą pasją więcej pokoleń. Brawa na stojąco. Dobra podróż, mój . ”- napisała kolumbijska aktorka i piosenkarka Carolina Gaitán , która dała życie Catalinie w El final del paraiso .

Udostępnij

Zostaw odpowiedź