ov7 seria

To jest oficjalne! Pojawi się seria kultowej grupy młodzieżowej OV7 wyprodukowana przez Evę Longorię


Jeden z członków grupy będzie scenarzystą i zapewnia, że ​​opowie najbardziej kontrowersyjne momenty oraz „silne i osobiste” tajemnice nieznane fanom


Młodzieżowy   będzie miał swoją serię biograficzną  wyprodukowaną przez Evę Longorię i jednego z jej członków, Oscara Schwebela .

Potwierdził to Schwebel w wywiadzie dla meksykańskiego programu telewizyjnego Qué chulada, gdzie ujawnił, że jest także scenarzystą i oznajmił, że jest podekscytowany byciem częścią historii tego zespołu, w którym jest od ponad dwóch dekad.

„Czterech Meksykanów w Los Angeles otworzyło firmę o nazwie Gallo Media, jestem bardzo dumny, że my Meksykanie to przełamujemy, bardzo się cieszę. To pierwszy projekt, który wykonujemy we współpracy z firmą Pepe Bastón i  ”, powiedział.

Mówiąc o treści, jaką będą mogli zobaczyć fani grupy stworzonej pod koniec lat 80-tych, zapewnił, że ​​projekt jest jak wyznanie i znajdą się w nim najbardziej kontrowersyjne sytuacje, jakie przeżyli przez 30 lat„Tworzymy inną biografię, śmiałbym powiedzieć” – powiedział. – „Myślę, że to , którego zawartość jest bardzo odważna, ponieważ nie każdy artysta, osoba publiczna, polityk czy sportowiec odważy się otworzyć folder mrocznych sekretów, które są ukryte pod opakowaniem” – dodał. „Jest wiele rzeczy, o których ludzie po raz pierwszy dowiedzą się więcej o nich, mocnych i bardzo osobistych tematów”.Jeśli chodzi o obsadę, która zagra członków, powiedział, że będą aktorami i że aktualnie poszukują odpowiednich osób. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Odnosząc się do obchodów 30-lecia grupy i długo wyczekiwanej rocznicowej trasy koncertowej, powiedział, że z powodu pandemii jest ona nadal zawieszona, ale czekają tylko na zgodę władz na rozpoczęcie koncertowania.

Udostępnij
Sprawdź także  Piosenki i muzyka z serii „Jaguar”

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź