Takie było życie Clemencii Guillén, złej „Carmeli Gordillo” z 'Pasión de Gavilanes'


Artystka brała udział w kilku produkcjach


Retransmisja „Pasión de Gavilanes” w Kolumbii i planowanie drugiej części przypomniała o różnych artystach, którzy swoimi występami odcisnęli piętno na telewizji.

Jedni kontynuowali karierę w różnych programach, inni zmienili aktorstwo na całkiem inne życie, a część losów innych artystów nie jest znana.Ostatni przypadek dotyczy słynnej aktorki, która nie tylko zaskoczyła swoją rolą w telenoweli , ale również znalazła swoje miejsce w innych udanych produkcjach.

Chodzi o Clemencie Guillén, która dała życie „Carmeli Gordillo” w melodramacie z 2003 roku. Niewiele wiadomo o jej dzisiejszym życiu, ale jedno jest jasne, to to, że lubiła być „złym bohaterem” w historii.


Guillén dała życie „Carmeli Gordillo”

Aktorka rozpoczęła karierę artystyczną w 1994 roku, grając „Rosario Pataquiva De Rodríguez”, złą teściową z „Tentaciones”, 10 lat przed dramatem Julio Jiméneza .

W rzeczywistości Guillén była obecny w dwóch produkcjach Jiméneza: w historii miłosnej sióstr „Elizondo” i „Reyes” oraz w „Yo amo a Paquita Gallego”.


Zagrała także „złą teściową” w telenoweli „Tentaciones”

Jej rola jako „Dora De Zapata” była również antagonistyczna, chociaż w tej telenoweli jej postać postanowiła w końcu zrekompensować swoje szkody, co jest czymś zupełnie innym niż to, co wydarzyło się w produkcji Caracol .

Zdecydowanie powrót adaptacji „Gorzkiej zemsty” nie pozwolił zapomnieć niektórych ważnych nazwiskach, które wywarły wpływ na kolumbijską telewizję.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *