Takie było życie Clemencii Guillén, złej „Carmeli Gordillo” z 'Pasión de Gavilanes’


Artystka brała udział w kilku produkcjach


Retransmisja „” w Kolumbii i planowanie drugiej części przypomniała o różnych artystach, którzy swoimi występami odcisnęli piętno na telewizji.

Jedni kontynuowali karierę w różnych programach, inni zmienili aktorstwo na całkiem inne życie, a część losów innych artystów nie jest znana.Ostatni przypadek dotyczy słynnej aktorki, która nie tylko zaskoczyła swoją rolą w telenoweli , ale również znalazła swoje miejsce w innych udanych produkcjach.

Chodzi o Clemencie Guillén, która dała życie „Carmeli Gordillo” w melodramacie z 2003 roku. Niewiele wiadomo o jej dzisiejszym życiu, ale jedno jest jasne, to to, że lubiła być „złym bohaterem” w historii.


Guillén dała życie „Carmeli Gordillo”

rozpoczęła karierę artystyczną w 1994 roku, grając „Rosario Pataquiva De Rodríguez”, złą teściową z „Tentaciones”, 10 lat przed dramatem Julio Jiméneza .

W rzeczywistości Guillén była obecny w dwóch produkcjach Jiméneza: w historii miłosnej sióstr „Elizondo” i „Reyes” oraz w „Yo amo a Paquita Gallego”.


Zagrała także „złą teściową” w telenoweli „Tentaciones”

Jej rola jako „Dora De Zapata” była również antagonistyczna, chociaż w tej telenoweli jej postać postanowiła w końcu zrekompensować swoje szkody, co jest czymś zupełnie innym niż to, co wydarzyło się w produkcji  .

Zdecydowanie powrót adaptacji „Gorzkiej zemsty” nie pozwolił zapomnieć niektórych ważnych nazwiskach, które wywarły wpływ na kolumbijską telewizję.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź