’Siempre he estado aquí', piosenka, który wyznacza emocjonalny powrót RBD


Zespół zagra w streamingu 26 grudnia


Po raz pierwszy od 12 lat RBD, meksykańska grupa, która naznaczyła więcej niż jedno pokolenie, wydała swój nowy singiel Siempre he estado aquí.

Ta piosenka staje się pierwszą w nowej historii, którą RBD zaczyna pisać i jest hymnem ruchu, który będzie miał różne działania w tych tygodniach, a którego kulminacją będzie wirtualny koncert Ser O Parecer, który zgromadzi legendarną grupę 26 grudnia. .

Siempre he estado aquí to nostalgiczna piosenka z bardzo realnymi tekstami i w najlepszym popowym stylu RBD. Ich fani będą mogli przywołać w ich tekstach całą tę nostalgię powiązanych z hitowymi piosenkami, które uczyniły z nich światowy fenomen. Nowa piosenka może być również biletem wstępu dla 600 fanów, którzy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie poprzez TikTok, gdzie będą mogli rywalizować o możliwość dołączenia do RBD podczas transmisji wirtualnego koncertu 26 grudniaOd dziś udostępniana jest nie tylko nowa muzyka, ale także członkowie będą nadal ujawniać tajemnice postępów wirtualnego koncertu za pośrednictwem Twitcha, podczas transmisji drugiego odcinka „Behind the Stream”.

W pierwszym odcinku połączonych było ponad 18 tysięcy obserwujących, dzięki czemu #RBDontwitch stał się światowym tematem trendów. W mniej niż 6 dni od powstania wyzwanie #SiempreHeEstadoAqui przekroczyło już 8,6 miliona powtórzeń za pośrednictwem TikTok.


Siempre he estado aquí” to piosenka, która mówi sama za siebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *