Sara Socas odkrywa siebie na nowo z 'Pieles’, pierwszym singlem z jej albumu


stawia na R&B


 stała się jedną z największych obietnic na scenie miejskiej w Hiszpanii, ale także na wielu innych terytoriach. Po tym, jak wyrobiła sobie markę w świecie, kobieta z Teneryfy jest pewna, że ​​jej największą pasją jest , która zachęciła ją do uzupełnienia dyskografii.

Po wydaniu kilku singli, Sara robi krok naprzód swoim pierwszym albumem. W trakcie jego tworzenia nasza bohaterka postanowiła rozpocząć rozgrzewkę od zapowiedzi tego, co zaoferuje nam na tym debiutanckim albumie i zapewniamy, że nie pozostawiła nikogo obojętnym.

To Pieles, piosenka, która w nieoczekiwany i nowatorski sposób ląduje w karierze Socas. Jak ujawniono w wywiadzie dla LOS40, ten miał mieć wersję R&B , więc czymś, czego raperka jeszcze nie odważyła się zagrać.I tak się stało. W rzeczywistości pozwala nam to jeszcze bardziej cieszyć się melodyjnym głosem naszej bohaterki, która pokazuje, że ma szczególny talent w strunach głosowych.

Pieles opowiada o dwojgu ludzi, którzy wiedzą, że nie mogą być w związku, ale potrafią utrzymać między sobą seks. Sytuacja, z którą bez wątpienia wielu się identyfikuje.

W tej chwili Sara nie opublikowała klipu wideo, chociaż już potwierdziła na portalach społecznościowych, że zrobi to 5 listopada. Jak ujawniono, będzie to pierwsza publikacja „z narracją”. A ty, czy chcesz cieszyć się nową i innowacyjną ?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź