Pasión de Gavilanes: niezwykły triumfalny powrót „Panchity” z bardzo specjalną zapowiedzią


Aktorka, która ją grała, wraca na scenę


„Pasión de Gavilanes” odegrał znaczącą rolę przed i po w telewizji Ameryki Łacińskiej, ponieważ była to jedna z najbardziej udanych telenowel w historii w tym regionie świata. 

Jedną z konsekwencji popularności był fakt, że praktycznie wszyscy aktorzy stali się sławni. 


Andrea Villarreal

Nawet ci, którzy odegrali drugorzędne role we wspomnianym programie, są nadal ciepło wspominani przez kilka milionów widzów. 

Tak jest w przypadku Andrei Villarreal, która miała okazję zagrać uroczą i zabawną „Panchitę” w produkcji Caracol TV.


Andrea kilka miesięcy temu

Niedawno wyszedł na jaw fakt, że osoba odpowiedzialna za rolę najlepszej przyjaciółki „Rosario Montes” we wspomnianym serialu telewizyjnym jest teraz zawodowym tatuatorem. 

Jednak kilka godzin temu artystka zaskoczyła swoich fanów, ogłaszając na portalach społecznościowych rychłe pojawienie się jej pierwszego muzycznego singla „Inexplicable”. Na okładce wygląda tak, jak jej pamiętna postać z hitowej telenoweli.


Okładka singla Andrei

Jakoś można powiedzieć, że Villarreal chce wrócić do estetyki „Panchity” i przełożyć ją na styl dźwiękowy zbliżony do tej z telewizji. 

Jednak do tej pory nie podała więcej szczegółów dotyczących gatunku muzycznego, który zamierza interpretować, ale wszystko wskazuje na to, że nie jest daleko od wyimaginowanej historii miłosnej Reyesów i Elizondo . 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *