Imanol Landeta

„Mam dużo do opowiedzenia”: Imanol Landeta ujawnia swoje nowe życie jako biznesmena


Po 11 latach z dala od medium artystycznego, ten, który był aktorem w odnoszących sukcesy telenoweli Televisa, takich jak El Niño que Came del Mar (1999), Zip Code (2006), Juro que te amo (2008) i Verano de amor (2009), postanowił upublicznić swoje konto na Instagramie, aby podzielić się ze światem swoim nowym życiem jako biznesmena, rolnika i taty.


„Tak wiele wydarzyło się w ciągu ostatnich 11 lat po odejściu ze świata sztuki, że mam wiele do opowiedzenia” – powiedział syn Manuela Landety. 


1
de
10
¡Se acabó el hermetismo!

Tajemnica się skończyła!

Syn meksykańskiego aktora Manuela Landety , Imanol, postanowił we wtorek usunąć blokadę, która do tej pory utrzymywała jego prywatne konto na Instagramie, aby pokazać światu swoje nowe życie jako biznesmena i rolnika. „Zdecydowałem się upublicznić swoje konto, ponieważ żyję wieloma niesamowitymi rzeczami, także trudnymi i wieloma innymi bardzo tradycyjnymi, ale mam w życiu bagaż, którym chcę się podzielić, mając nadzieję wpłynąć na życie jak największej liczby osób i zmienić je na lepsze” – zaczął.


2
de
10
Nueva vida

Nowe życie

„Na moim Instagramie znajdziecie publikacje o życiu, doświadczeniach, podróżach, rolnictwie, motocyklach, lotnictwie, sztuce, ojcostwie i meksykańskiej wsi” – mówi artysta, który był jednym z najbardziej ukochanych młodych aktorów meksykańskich melodramatów, podsumowując w ten sposób filary, które obecnie rządzą nim na co dzień. 


3
de
10
Cambio de vida

Życiowa zmiana

Emerytowany aktor zapewnił, że w ciągu ostatnich 11 lat po odejściu ze świata sztuki wydarzyło się tak wiele, że „mam wiele do opowiedzenia” – oznajmił. 


4
de
10
Multifacético

Wielopłaszczyznowy

Imanol określa się na swoim profilu na Instagramie jako „przedsiębiorca, motocyklista przygodowy, malarz, lotnik, pszczelarz, tata i student życia”. Dokładniej, wszystkie te aspekty są doskonale odzwierciedlone w różnych publikacjach. 


5
de
10
Amante de la tierra

Miłośnik ziemi

„Praca na ziemi” to słowa Imanola.

Sprawdź także  Angelique Boyer i Sebastián Rulli, o krok od zagrania w telenoweli 'Vencer el pasado'?

6
de
10
Padre e hija

Ojciec i córka

Jego córka, jako fundamentalna część jego życia, pojawia się również na wielu udostępnianych przez nią fotografiach, jak to, na którym pozuje z uśmiechem od ucha do ucha w towarzystwie małej dziewczynki. 


7
de
10
El amor de su vida

Miłość jego życia

„Ojciec i córka dobrze się bawią” – napisał emerytowany aktor razem z inną migawką. 


8
de
10
Motociclista de aventura

Motocyklista

Jego pasja do świata motocykli znajduje również odzwierciedlenie na jego koncie na Instagramie, takim jak to. 


9
de
10
Mejores amigos

Najlepsi przyjaciele

Obecny biznesmen jest bardzo blisko swojego ojca, aktora Manuela Landety , którego określa jako swojego „nauczyciela zasad i wartości”. Oboje są wspaniałymi przyjaciółmi. 


10
de
10
Sin planes de regresar

Brak planów powrotu

Chociaż wielu chciałoby zobaczyć go z powrotem w telenoweli, prawda jest taka, że ​​Imanol nie planuje powrotu, ponieważ czuje się bardzo usatysfakcjonowany i szczęśliwy ze swojego nowego życia. 

Udostępnij

Zostaw odpowiedź