Los favoritos de Midas: co musisz wiedzieć o hiszpańskiej miniserialu Netflix


Produkcja na podstawie pracy Jacka Londona


Los favoritos de Midas (Słudzy Króla Midasa) to nowy miniserial stworzony przez Mateo Gila i Miguela Barrosa, którego premiera miała miejsce 13 listopada w serwisie Netflix. To thriller oparty na twórczości pisarza Jacka Londona, tym razem dostosowany do formatu telewizyjnego, w sześciu odcinkach pełnych intryg i napięcia.Bohaterem tej serii jest Luis Tosar  aktor znany z pracy w takich filmach jak Miami Vice (2006) i Mientras duermes (Słodkich snów – 2011). W tym serialu wciela się w biznesmena. Mężczyzna ma zbyć część akcji i zapłacić szantażystom 50 milionów euro w ciągu dziesięciu dni. Jeśli nie spełni żądań prześladowców, to zaczną mordować ludzi. Szybko okazuje się, iż nie były to tylko mrzonki, kiedy pod kołami samochodu ginie kobieta.

Fabuła koncentruje się nie tylko na przyszłości milionera, który musi podjąć trudną decyzję, ale także na pracy detektywa, który próbuje złapać tych przestępców, zanim zrealizują makabryczny plan.

Inne postacie, które tworzą obsadę to Marta Belmonte (Servir y Proteger), Marta Milans (White Lines), Miguel Ángel Solá (Desaparecida) i Bea Segura (Hospital Central).

Historia jest luźno inspirowana opowiadaniem Jacka Londona z 1901 roku, a akcja serialu rozgrywa się na ulicach dzisiejszego Madrytu.

Sprawdź zwiastun poniżej:

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *