Latin Grammy: Pitbull, aby złożyć hołd personelowi medycznemu


Uroczystość poprowadzą Carlos Rivera i Roselyn Sánchez


Pitbull pojawi się w ten czwartek na gali Latin Grammy Awards, a pojawi się wraz z personelem zespołów ratunkowych, z którymi zaoferuje specjalny występ w hołdzie wszystkim zaangażowanym w walkę z pandemią koronawirusa.

Jak poinformowała we wtorek Latin Recording Academy, grupa towarzysząca raperowi będzie się składać z komandora Franka Fernándeza grającego na perkusji; Medical Associate Debi Kuiper-Tomas na basie oraz Kapitan Eddy Alarcón i Lt. Troy Maness jako odpowiedzialnych za gitary.

W skład chóru towarzyszącego grupie i wykonawcy „Give Me Everything” wejdą sierżant Liz Bremer, pielęgniarka i położnik Kim Fleurinord, strażak Adrian Ballard oraz emerytowany pielęgniarz sił powietrznych, strażak, ratownik medyczny i dowódca ze Stanów Zjednoczonych Marlon Ferdinand.

21. edycja Latin Grammys odbędzie się w czwartek w formacie wirtualnym z powodu pandemii koronawirusa, na gali uhonorują „wielką pracę służb ratunkowych i pracowników pierwszej linii, którzy nadal pracują bohatersko w tych trudnych czasach, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa ”- powiedziała Akademia w oświadczeniu.

Prezes Latin Recording Academy, Gabriel Abaroa Jr., podkreślił w oświadczeniu, że w tym roku ceremonia wręczenia nagród „nie będzie konkursem, ale okazją do okazania solidarności, współczucia i wdzięczności, oprócz wykorzystania siły muzyki jako narzędzis do bycia lepszymi ludźmi ”.

Latin Grammys, które będą transmitowane przez latynoską sieć Univisión, Televisa i kanał kablowy TNT, niosą w tegorocznej edycji hasło „Muzyka nas uczłowiecza” i będą stanowić „celebrację muzycznej doskonałości poprzez historie zaangażowania, nadzieję i duch społeczny „- powiedziała Akademia.

W tym kontekście specjalny spektakl, który zaoferuje Pitbull, będzie służył podkreśleniu „odporności i siły”, którą mają „odważni mężczyźni i kobiety”, którzy pracują jako członkowie służb ratunkowych.

„Uosabiają wartości, których wszyscy musimy bronić, nie tylko w sektorze muzycznym, ale także jako istoty ludzkie” – podkreślono w notatce.

Sebastián Yatra, Ricardo Montaner, Caliber 50, Víctor Manuelle, Bad Bunny, Pedro Capó, Alejandro Fernández, Karol G, Kany García, Los Tigres del Norte, Christian Nodal, Fito Páez i Marc Anthony znajdują się na liście występów muzycznych gali.

Carlos Rivera i Roselyn Sánchez będą prezenterami ceremonii, która z Miami połączy się z miastami na całym świecie, aby skontaktować się ze zwycięzcami i transmitować występy muzyczne.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *